AKCIA - K OBJEDNÁVKE NAD 70EUR 1 VÝROBOK ZA 3,50EUR ZADARMO

Viacej o kozmetike AHAVA

_FIS2756_1

 

AHAVA je značka kozmetiky z Mŕtveho mora založená v roku 1988 izraelskou spoločnosťou AHAVA Dead Sea Laboratories Ltd.

Pre dokonalé pochopenie toho, čo znamená AHAVA, musíte vedieť, aké slovo je tu základom. V hebrejčine slovo AHAVA znamená "láska". Mŕtve more je čarovné tajomné miesto - najnižší bod sveta. Jeho hladina sa nachádza až 427m pod úrovňou svetových oceánov. Obsahuje viac ako 34% minerálov, čo je 10x viac ako iné moria. Jedinečné zloženie vody a bahna z Mŕtveho mora má blahodárne účinky pri starostlivosti o pokožku celého tela a pri výskyte reumatických a respiračných problémov.

Prírodné bohatstvo Mŕtveho mora

Ak Vás trápi lupienka, ekzém, akné, ak chcete bojovať s celulitídou, s vráskami alebo len pravidelne sa starať o svoju pleť a prispievať tak k jej zdraviu, tak práve pre Vás je určená kozmetika AHAVA.

AHAVA Vám prináša unikátne prírodné bohatstvo Mŕtveho mora. Vyživuje pleť životne dôležitými Minerálmi a zvlhčuje pleť. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty. Vysoká koncentrácia a vzácna kvalita prírodných Minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu - obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

Samotné Mŕtve more je úplne výnimočným a jedinečným prameňom doslova životodarnej vody, ktorá vracia zdravie a krásu. Voda Mŕtveho mora obsahuje najväčšiu koncentráciu Minerálov na svete, neuveriteľných 34 %. Spoločnosť  AHAVA využila tajomstvo starodávnych postupov výroby kozmetických prípravkov a na základe najmodernejších vedeckých výzkumov vytvorila úplne unikátnu a nesmierne účinnú kozmetiku, ktorá Vašu pokožku omladzuje, vracia jej pružnosť, krásu, mladosť a jej prirodzené funkcie.

Kozmetické prípravky AHAVA fungujú ako osmotická pumpa, ktorá premiestňuje vlhkosť a živiny z vrstiev kože smerom k pokožke, takže dochádza k doplneniu živín a k regenerácii prirodzených funkcií kože. V tomto procese hrajú najväčšiu úlohu Minerály, ktoré obnovujú a stimulujú funkciu interakcie buniek medzi sebou tak, že bunky dostávajú signál k svojej regenerácii a výžive. Tým dochádza k vyrovnaniu a vyhladeniu pokožky, jej prirodzenej hydratácii, regenerácii, zjemneniu a podstatnému odstráneniu vrások.

 

Firma  AHAVA  Dead Sea Laboratories Ltd.:

·       vlastní na výrobky AHAVA certifikát kvality ISO 9002 a ISO 14000 na výrobu výrobkov

·       vlastní na výrobky AHAVA certifikát kvality výroby ISO 1901 a ISO 22716

·       vlastní na výrobky AHAVA certifikát ECOCERT® a PETA certifikát

·       používa na výrobu produktov AHAVA výhradne prírodné ingredience

·       výrobky AHAVA sú dermatologicky testované a sú testované na alergie a vhodné pre citlivú pleť

·       výrobky AHAVA sú bez Parabénov, čistiace produkty sú bez Sulfátov, bez Ftalátov a bez použitia ropných látok

·       všetky obaly výrobkov AHAVA sú recyklovateľné

 

Patenty a Inovácie AHAVA

1989 - Osmoter™  (AHAVA exkluzívna hydratačná zložka)

1996 - Liquid Salt  (Nová technológia)         

1998 - 3D™ Complex (Hydratačný komplex)

2000 - Dermud™ /leave on mud  (AHAVA exkluzívna komplexná  starostlivosť  o pokožku)       

2011 - Extreme™ Complex  (Nový protivráskový komplex)

2012 - Urban™ Complex  (Nová technológia  blokácie UV žiarenia)

2013 – Dead Sea Osmoter Concentrate™  (Exkluzívny koncentrovaný Osmoter™ )   

2015 - Dead Sea Metabiotics™ (Antistresová technológia pre zrelú pleť)

2015 - Crystal Osmoter™ (Exkluzívny systém hydratácie pleti)

2016 - OsmoGaurd™  (Ochrana proti mestským škodlivým účinkom)

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na AHAVA jedinečné - minerálny pleťový Osmoter™ (MPO). Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces je jstarnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny minerálny pleťový Osmoter™.