K NÁKUPU NAD 50,-EUR SPRCHOVÝ GÉL 40ML ZADARMO A NAD 70,-EUR DOPRAVA ZADARMO.

ekzem sk

Ekzém je bolestivé, podráždené, červené, svrbiace miesto na koži, ktoré vzniká na základe faktu, že pokožka neprodukuje dostatok esenciálnych olejov, aby vytvorila a udržala prirodzenú ochrannú bariéru kože.
 

Ekzémy spôsobujú neznesiteľné svrbenie a pálenie. Trpí nimi približne jeden z dvanástich dospelých Európanov. U niektorých pretrvávajú celý život a u iných sa objavia len v istých obdobiach.

U pätiny detí trpiacich týmto stavov sa ekzém rozvinie do veku jedného roka.

Pokles vlhkosti pokožky spôsobuje zmenšovanie kožných buniek. Za normálnych okolností je koža dostatočne hydratovaná a kožné bunky sú pritlačené k sebe, čím vytvárajú ochrannú bariéru. Tým, že sa bunky zmenšia, vznikne medzi nimi medzera. Koža zostane suchá, popraskaná a cez medzery môže vniknúť znečistenie ako baktérie, vírusy a plesne.

Clineral X ZEM Head to Toe Cream 200ml 1500x15002
NEW
€20

X-ZEM Head-to-Toe Cream 200ml - EKZÉM Intenzívny celotelový krém vhodný na Ekzém, je obohatený o Minerály a Bahno z Mŕtveho mora. Krém dodáva pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu...

Detail
CLINERAL 2016 X ZEM Hand Cream 125ml 1500x15002
NEW
€12

X-ZEM Hand Cream 125ml - EKZÉM Intenzívny krém na ruky vhodný na Ekzém, je obohatený o Minerály, Bahno z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú...

Detail
2 položiek celkom