AKCIA - NOVÉ BALENIE 100ml - KRÉM NA RUKY, SPRCHOVÝ GÉL A TELOVÉ MLIEKO ZA JEDINEČNÚ CENU 7,-EUR IBA TERAZ. OBJEDNÁVKY ODOSIELAME DO 24HOD., DOPRAVA OD 1,90EUR.

ekzem sk

Ekzém je bolestivé, podráždené, červené, svrbiace miesto na koži, ktoré vzniká na základe faktu, že pokožka neprodukuje dostatok esenciálnych olejov, aby vytvorila a udržala prirodzenú ochrannú bariéru kože.
 

Ekzémy spôsobujú neznesiteľné svrbenie a pálenie. Trpí nimi približne jeden z dvanástich dospelých Európanov. U niektorých pretrvávajú celý život a u iných sa objavia len v istých obdobiach.

U pätiny detí trpiacich týmto stavov sa ekzém rozvinie do veku jedného roka.

Pokles vlhkosti pokožky spôsobuje zmenšovanie kožných buniek. Za normálnych okolností je koža dostatočne hydratovaná a kožné bunky sú pritlačené k sebe, čím vytvárajú ochrannú bariéru. Tým, že sa bunky zmenšia, vznikne medzi nimi medzera. Koža zostane suchá, popraskaná a cez medzery môže vniknúť znečistenie ako baktérie, vírusy a plesne.

Clineral X ZEM Head to Toe Cream 200ml 1500x15002
Clineral X-ZEM Intenzívny celotelový krém 200ml
€20

X-ZEM Head-to-Toe Cream 200ml - EKZÉM Intenzívny celotelový krém vhodný na Ekzém, je obohatený o Minerály a Bahno z Mŕtveho mora. Krém dodáva pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu...

Detail
618
CLINERAL 2016 X ZEM Hand Cream 125ml 1500x15002
Clineral X-ZEM Intenzívny krém na ruky 125ml
€12

X-ZEM Hand Cream 125ml - EKZÉM Intenzívny krém na ruky vhodný na Ekzém, je obohatený o Minerály, Bahno z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú...

Detail
621
2 položiek celkom