Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Prírodné Bahno z Mŕtveho mora 400gr

29 hodnotení
€12,50
Momentálne nedostupné

Natural Dead Sea Mud   400gr

Prírodné Bahno z Mŕtveho mora intenzívne stimuluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje, regeneruje a zvlhčuje. Prírodné bahno je bohaté na minerály a ďalšie látky -  Horčík, Vápnik, Draslík, Sodík, Jód a Bróm, ktoré stimulujú metabolické funkcie v bunkách a podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom je upokojená, čistá, detoxikovaná, vyhladená a mladšia pokožka. Ohriate bahno je vhodné použiť na bolesti svalov a kĺbov. Objavte blahodárne účinky prírodného Bahna z Mŕtveho mora v pohodlí vášho domova.

VeganParaben freeLike all AHAVA products have always been

Kategória: TELO
Položka bola vypredaná…

Prírodné Bahno z Mŕtveho mora intenzívne stimuluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje, regeneruje a zvlhčuje pleť. Prírodné bahno je bohaté na minerály a ďalšie látky -  najmä Horčík, Vápnik, Draslík, Sodík, Jód a Bróm, ktoré stimulujú metabolické funkcie v bunkách, čo zpôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohto procesu je upokojená, čistá, detoxikovaná, vyhladená a mladšia pokožka. Ohriate bahno je vhodné použiť na bolesti svalov a kĺbov.

 

Prírodné Bahno z Mŕtveho mora na detoxikáciu pokožky pre všetky typy pokožky

 • obsahuje Minerály z Mŕtveho mora - Horčík, Vápnik, Draslík, Sodík, Jód a Bróm, ktoré stimulujú metabolické funkcie v bunkách
 • podporuje regeneráciu natiahnutých svalov 
 • napomáha exfoliácii pokožky
 • intenzívne stimuluje mikrocirkuláciu a tvorbu nových buniek
 • vyživuje pokožku životne dôležitými minerálmi
 • vstrebáva nadbytočné tukové výlučky, odstraňuje z pórov kože nečistoty, dezinfikuje a detoxikuje ich
 • podporuje regeneráciu a obnovu buniek
 • upokojuje, vyhladzuje, vyživuje a regeneruje pokožku
 • ohriate bahno je vhodné použiť na bolesti svalov a kĺbov
 • bahno má hypoalergenné zloženie 
 • vhodné pre všetky typy pokožky  - predovšetkým na pokožku postihnutú psoriázou, dermatitídou a ekzémom

 

POUŽITIE

Naneste na vybrané partie tela a nechajte pôsobiť 7-15 minút.

Bahno potom dôkladne zmyte teplou vodou.

Pri bolestiach svalov a kĺbov ide aplikovať Bahno ohriate v horúcej vode alebo v mikrovlnnej rúre na teplotu o niečo vyššiu ako je teplota tela.

Pred ohrievaním  v mikrovlnnej rúre sáčik s Bahnom otvorte.

Pred aplikáciou ohriateho Bahna na pokožku skontrolujte jeho teplotu, aby nebolo príliš horúce!

Pri zápaloch používajte Bahno iba studené.

K vonkajšiemu použitiu.

Nepoužívajte na pokožku tváre, otvorené rany, zádery, ani na pokožku tesne po holení.

Vyhnite sa kontaktu s očami.

Uchovávajte mimo dosah detí.

 

bahno 2         bahno 5 612        mud 1 600        mud 301_1

 

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA 

Ak Vás trápi psoriáza, rôzne druhy ekzémov, akné, začervenalá, šupinatá alebo stvrdnutá pokožka, tak Bahno z Mŕtveho mora je určené práve pre Vás. AHAVA Vám prináša patentovanú technológiu Dermud™ spracovanie unikátneho prírodného bohatstva Mŕtveho mora – Minerálneho Bahna a patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov, ktorá zadržuje hydratáciu hlboko v pokožke.

Bahno z Mŕtveho mora urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená a mladšia.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒