Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Prírodná kryštalická soľ z Mŕtveho mora 250gr

7 hodnotení

Natural Dead Sea Bath Salts   250gr

 

Prírodná kúpeľová soľ kryštalizovala z vôd Mŕtveho mora v procese prirodzeného odparovania. Soľ obsahuje unikátny komplex Minerálov a to neuveriteľných 34% !

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

Kategória: TELO

Zvoľte variant

Obsah: 250gr
Skladom
€5,20

Prírodná kúpeľová soľ kryštalizovala z vôd Mŕtveho mora v procese prirodzeného odparovania. Soľ obsahuje unikátny komplex Minerálov a to neuveriteľných 34% !

Táto soľ kryštalizovala z vôd Mŕtveho mora v procese prirodzeného odparovania. Obsahuje unikátny komplex Minerálov Osmoter™, najmä Horčíku, Vápniku, Sodíku, Draslíku a ďalších. Pôsobí upokojujúcim, relaxačným účinkom na celé telo i nervový systém a tíši svalovú únavu. Čistí a revitalizuje pokožku a odstraňuje z nej škodlivé látky. Má priaznivý účinok pri reumatických a kĺbových problémoch, při psoriáze, dermatitíde a rôznych ekzémov.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

Použitie: 250 g soli rozpusťte vo vani s teplou vodou. V kúpeli relaxujte 15-20 minút. Potom sa opláchnite vlažnou vodou, osušte a použite AHAVA Telové mlieko/Telový krém. Chráňte oči. Pokiaľ trpíte vysokým krvným tlakom, poraďte sa pred použitím so svojim lekárom. Soľ môžete ďalej použiť lokálne napríklad pre kúpeľ nôh, k inhaláciám alebo obkladom. Pre lokálne použitie vsypte až 50 g do 1 litru vlažnej vody a aplikujte napr. namočenou gázou alebo kozmetickým tampónom. Roztok môžete použiť opakovane.

 

DEADSEA SALT – SOĽ Z MŔTVEHO MORA

Samé Mŕtve more je úplne výnimočným a jedinečným prameňom doslova životodárnej Vody, ktorá vracia zdravie a krásu pokožke. Voda Mŕtveho mora obsahuje najväčšiu koncentráciu Minerálov na svete, neuveriteľných 34 %. Soľ z Mŕtveho mora je plná týchto Minerálov, pomáha relaxácii, unaveným svalom, regeneruje pokožku, odstraňuje jej drsnosť a navracia jej prirodzenú rovnováhu a jemnosť, pomáha pri liečbe psoriázy, ekzémov, dermatitíd, apod.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒