Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!
AKCIA !

Clineral SEBO Čistiací gél na tvár 75ml

5 hodnotení
€8 €10 Zľava 20 %
Skladom

SEBO Facial Cleansing Gel 75ml - SEBOROICKÁ DERMATITIDA

Jemný čistiaci gél na tvár špeciálne vyvinutý na Seboroickú dermatitidu alebo na veľmi citlivú pleť, je obohatený o prírodné Minerály z Mŕtveho mora, vzácne oleje a aktívne ingrediencie, ktoré jemne čistia pokožku, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Upokojuje svrbenie, minimalizuje začervenanie pleti a zamedzuje praskaniu pokožky. Zanecháva pokožku čistú, vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú. Gél je vhodný na každodenné použitie, pre citlivú pokožku, predovšetkým na Seboroickú dermatitidu.

Kategória: DERMO

Jemný čistiaci gél na tvár vhodný na Seboroickú dermatitidu, je obohatený o Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré jemne čistia pokožku, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Upokojuje svrbenie, začervenanie pleti a obmedzuje praskanie pokožky. Zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú.

 

SEBO Čistiaci gél na tvár na veľmi citlivú pleť - SEBOROICKÁ DERMATITIDA

  • hĺbkovo čistí pleť hydratuje, regeneruje a upokojuje ju
  • špeciálne vyvinutý čistiaci gél na Seboroickú dermatitidu
  • obsahuje Osmoter™ - vyváženú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
  • obsahuje prírodné Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie pre dokonalú hydratáciu a výživu pokožky
  • obsahuje 1,0% extrakt prírodných Minerálov z Mŕtveho mora - upokojujú pokožku a regenerujú ju
  • obsahuje Bergamotový olej  - zjemňuje pokožku, hĺbkovo ju vyživuje a upokojuje
  • gél je vhodný pre každodenné použitie
  • je určený pre veľmi citlivú pleť, predovšetkým na Seboroickú dermatitidu

 

Neobsahuje Parabény, Minerálne oleje, Syntetické vône a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

POUŽITIE

Aplikujte dostatočné množstvo na vlhkú pokožku, napeňte a pak zmyte teplou vodou.

Používajte 1 až 2krát denne. 

 

,kategorie CLINERAL        bahno 1        bahno 5 612        mm 42_1

 

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom. Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

 

ZLOŽENIE - INGREDIENTS ⇒