Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Výživný telový sorbet 350gr

8 hodnotení
€35
Skladom

Carresing Body Sorbet 350gr

Hĺbkovo hydratačný a výživný telový sorbet obsahuje patentovanú zložku Osmoter™, exkluzívnu zmes Minerálov z Mŕtveho mora, bojuje proti volným radikálom a zmäkčuje pokožku.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

 

Kategória: TELOVÉ OLEJE A MASLA

Hĺbkovo hydratačný a výživný telový sorbet obsahuje patentovanú zložku Osmoter™, exkluzívnu zmes Minerálov z Mŕtveho mora, bojuje proti volným radikálom a zmäkčuje pokožku.

Mimoriadne jemná, osviežujúca a rýchlo vstrebateľná textúra emulzie obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, Vitamíny E a B5, Aloe Vera a extrakt z Harmančeka, ktoré zmäkčujú, hydratujú, vyživujú pokožku a dodávajú sviežosť a jemnosť. Emulzia zaisťuje dlhotrvajúcu hĺbkovú hydratáciu, bojuje proti voľným radikálom a zmäkčuje pokožku. Vôňa Mandarinky a Cédrového dreva je balzamom pre dušu a zahalí Vašu pokožku do sviežosti a hebkosti.

 

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

Použitie: Naneste na pokožku tela v dostatočnom množstve a nechajte vsiaknuť.

 

 

Rastliny z Mŕtveho mora – DEAD SEA PLANTS

Táto telová rada obsahuje Botanické výťažky z Rastlín vyskytujúcich sa len u Mŕtveho mora a patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, ktoré viditeľne spevňujú pokožku, vyživujú, hĺbkovo ju hydratujú a obnovujú  prirodzené metabolické funkcie.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒