Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Čistiace mydlo s Bahnom z Mŕtveho mora 100gr

14 hodnotení
€8
Skladom

Purifying Mud Soap 100gr

Čistiace mydlo s obsahom prírodného bahna z Mŕtveho mora hĺbkovo čistí, hydratuje, detoxikuje, upokojuje, sťahuje póry, absorbuje nadmerný maz a vyživuje pokožku tváre aj tela. Vyrovnáva pH kože, zanecháva ju hĺbkovo čistú, jemnú, hydratovanú, prirodzene zmatnenú a poskytuje okamžitú úľavu podráždenej pokožke. Obsahuje patentovanú vyváženú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora Osmoter™, ktorá preukázateľne zvyšuje vlhkosť pokožky. Mydlo je vhodné pre všetky typy pleti, predovšetkým pre mastnú, začervenalú a podráždenú pleť - psoriáza, ekzémy, akné, apod.

VeganParaben freeLike all AHAVA products have always been

 

Kategória: ČISTENIE PLETI

Čistiace mydlo s Bahnom z Mŕtveho mora hĺbkovo čistí, hydratuje, detoxikuje a vyživuje pokožku tváre aj tela. Vyrovnáva pH kože, zanecháva ju hĺbkovo čistú, jemnú a hydratovanú. Obsahuje patentovanú vyváženú zmes Minerálov z Mŕtveho mora Osmoter™, ktorá preukázateľne zvyšuje vlhkosť pokožky. Mydlo je vhodné pre všetky typy pleti, predovšetkým pre mastnú, začervenalú a podráždenú - psoriáza, ekzémy, akné, apod.

 

Čistiace mydlo s obsahom Bahna a Minerálov z Mŕtveho mora pre mastnú, začervenalú a podráždenú pokožku tváre aj tela

  • hĺbkovo čistí, hydratuje, detoxikuje, upokojuje, vyživuje pokožku tváre aj tela a má antibakteriálne účinky
  • vyrovnáva pH kože a zanecháva ju čistú, jemnú, zregenerovanú a hydratovanú
  • obsahuje prírodné Bahno z Mŕtveho mora - má terapeutické a detoxikačné vlastnosti, sťahuje póry, upokojuje začervenalú pokožku a zanecháva ju dokonale čistú a zjednotenú. Bahno urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť.
  • obsahuje prírodné Minerály z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
  • obsahuje Kukuričný škrob -  má úžasnú schopnosť upokojiť pokožku, absorbuje nadmerný maz a prirodzene zmatňuje jej povrch
  • poskytuje okamžitú úľavu podráždenej pokožke a obnovuje jej prirodzené pH
  • zanecháva pokožku čistú, hĺbkovo detoxikovanú, hydratovanú a jemnú
  • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty, je alergologicky testované a schválené pre citlivú pokožku
  • mydlo je vhodné pre všetky typy pokožky, predovšetkým pre mastnú, aknóznu, začervenalú kožu, psoriázu, dermatitídu, ekzém, apod. 

 

POUŽITIE

Aplikujte na vlhkú pokožku, napeňte a potom zmyte teplou vodou.

 

mydlo bahno 2        Moisturizing Salt Soap 100gr LS3 1500x1500        bahno 1        mud 301

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA

Ak Vás trápi psoriáza, rôzne druhy ekzémov, akné, začervenalá, šupinatá alebo stvrdnutá pokožka, tak táto rada je určená práve pre Vás. AHAVA Vám prináša patentovanú technológiu Dermud™ spracovanie unikátneho prírodného bohatstva Mŕtveho mora – Minerálneho Bahna a patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov, ktorá zadržuje hydratáciu hlboko v pokožke.

Bahno z Mŕtveho mora urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™ (MPO). Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒