Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Minerálny telový peeling 200ml

Neohodnotené
€16,90
Skladom

Mineral Body Exfoliator  200ml

Jemný telový peeling obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, hĺbkovo čistí pokožku, odstraňuje odumreté kožné bunky a zároveň stimuluje ich obnovu a rovnováhu.

Kategória: TELO

 

Kvetinovo voniaci telový peeling 2 v 1 čistí pokožku, odstraňuje odumreté kožné bunky a zároveň stimuluje ich obnovu. Obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, granulky z Červených morských rias, šťavu z Aloe Vera a čistý Jojobový olej. Výsledkom je jemná, čistá, obnovená a svieža pokožka. Peeling je vhodný aj pre peeling rúk, nôh a pre každodenné použitie.

 

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

Použitie: Aplikujte dostatočné množstvo na vlhkú pokožku, masírujte a pak zmyte teplou vodou.

 

 

WATER - Voda z Mŕtveho mora

Produkty telovej rady Voda z Mŕtveho mora - WATER je určená pre všetky typy pleti.

Kombináciou patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora - ako je Magnézium, Draslík, Horčík, Stroncium, Bromid aj., dodávajú pleti maximálnu hĺbkovú hydratáciu, výživu a obnovujú jej reliéf.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.