Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %AKCIE%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU nad 40,-EUR. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Uplift protivrásková, hydratačná a liftingová maska 17gr

5 hodnotení
€4,40
Skladom

Beauty Before Age Uplift Sheet Mask 17gr

Intenzívna protivrásková maska je založená na exkluzívnej kombinácii patentovaných zložiek plných Minerálov z Mŕtveho mora -  Metabiotics™ a Osmoter™. Maska je špeciálne vyvinutá na zníženie predčasného starnutia pleti, jej spevnenie a vyhladenie.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

 

Kategória: PRÍPRAVKY NA VRÁSKY

Intenzívna protivrásková maska je založená na exkluzívnej kombinácii patentovaných zložiek plných Minerálov z Mŕtveho mora -  Metabiotics™ a Osmoter™. Maska je špeciálne vyvinutá na zníženie predčasného starnutia pleti, jej spevnenie a vyhladenie. Maska obsahuje výťažky z plodov Goji z Himalájov – bohatých na vitamíny, Kyselinu Hyalurónovú, ktorá bojuje proti starnutiu pleti, LaraCare® a účinné Antioxidanty, vďaka ktorým pleť vyhladzuje a zmäkčuje. Intenzívna maska okamžite vyživuje pleť, vyhladzuje ju a obnovuje celkový zdravší vzhľad s každým jej použitím.

Neobsahuje Parabény, Ftaláty a ani Sulfáty SLS/SLES, maska je alergologicky testovaná a schválená pre citlivú pokožku.

Použitie: Aplikujte na čistú pleť. Opatrne naberte masku a naneste na tvár. Dbajte na správne umiestnenie masky. Nechajte pôsobiť 15-20min. - najlepšie poležiačky a relaxujte. Masku odstráňte z tváre a pre docielenie maximálneho efektu vmasírujte zvyšok do pleti.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

UPLIFT - BEAUTY BEFORE AGE

Produkty tejto rady sú určené predovšetkým pre mdlú pleť bez energie, dehydratovanú, bez žiare a jasu, s vráskami a bez dostatočnej elasticity. Takáto pokožka potrebuje dostatočnú dávku hydratácie, výživu až do hĺbky, ochranu pred vonkajšími vplyvmi, vyhladiť a minimalizovať vrásky, vrátiť zdravý tóni, jas a spevnenie. Kombináciou patentovaných zložiek plných Minerálov z Mŕtveho mora Osmoter™, Technológie PositivStress™ , Technológie DeadSeaMetabiotics™ a blahodárnych účinkov Bahna z Mŕtveho mora, je pleť opäť vyživená, hydratovaná, plná energie, spevnená a hlboké vrásky sú minimalizované.