Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU nad 70,-EUR. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Uplift nočný protivráskový krém na tvár, krk a dekolt

11 hodnotení
€56,50
Skladom

Beauty Before Age Uplift Night Cream For Face, Neck & Décolleté

Intenzívny liftingový a protivráskový krém na tvár, krk a dekolt, obohatený o patentovanú zložku Osmoter plnú Minerálov z Mŕtveho mora, dodá pleti hĺbkovú výživu a hydratáciu, redukuje hlboké vrásky, spevní pleť, regeneruje ju, dodá jej vitalitu a obnovuje bunku po bunke. Pleťová línia UPLIFT spojuje účinky tých najpokrokovejších a najlepších ingrediencií kozmetiky AHAVA.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

 

Kategória: PRÍPRAVKY NA VRÁSKY

Intenzívny liftingový a protivráskový krém na tvár, krk a dekolt, dodá pleti hĺbkovú výživu a hydratáciu, redukuje hlboké vrásky, spevní pleť, regeneruje ju, dodá jej vitalitu a obnovuje  bunku po bunke. Pleťová línia UPLIFT spojuje účinky tých najpokrokovejších a najlepších ingrediencií kozmetiky AHAVA.

 

Uplift nočný krém proti hlbokým vráskam

  • obsahuje najvyššiu úroveň patentovaných zložiek plných Minerálov z Mŕtveho mora Osmoter™, blahodárnych účinkov Bahna z Mŕtveho mora, Technológie IdeaLift™ (vyhladenie a spevnenie) pre vyhladenie hlbokých vrások a regeneráciu pleti
  • obsahuje patentovanú Technológiu Dead Sea Metabiotics™ , Technológiu PositivStress™
  • obsahuje patentovanú zložku Senestem™ pre dokonelé sprvnenie pleti, jej výživu a vlastnú regeneráciu
  • obsahuje prírodné zložky Lipigenin, Jojobový olej a Vitamínu E pre hĺbkovú hydratáciu, výživu a spevnenie pleti
  • spojenie patentovaných zložiek a prírodných ingrediencií dodáva pleti hĺbkovú hydratáciu, výživu, dokonale ju spevňujú, chránia, obnovujú, regenerujú a viditelne vyhladzujú všetky vrásky
  • krém je vhodný pre zrelú pleť

 

POUŽITIE

Aplikujte každý večer na vyčistenú tvár, krk a dekolt.

 

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, krém je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

UPLIFT - BEAUTY BEFORE AGE

Produkty tejto rady sú určené predovšetkým pre mdlú pleť bez energie, dehydratovanú, bez žiare, jasu a bez dostatočnej elasticity. Takáto pokožka potrebuje dostatočnú dávku hydratácie, výživu, ochranu pred vonkajšími vplyvmi,  vyhladiť a minimalizovať vrásky.  Kombináciou patentovaných zložiek plných Minerálov z Mŕtveho mora Osmoter™, Technológie PositivStress™ , Technológie DeadSeaMetabiotics™ a blahodárnych účinkov Bahna z Mŕtveho mora, je pleť opäť vyživená, hydratovaná, plná energie, spevnená a hlboké vrásky sú minimalizované.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒