Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

PRÍRODNÝ BOTOX Očný krém na hlboké vrásky 15ml

3 hodnotenia
€63
Skladom

Apple of Sodom Advanced Smoothing Eye Cream 15ml

Luxusný koncentrovaný protivráskový očný krém s chladivým aplikátorom dokonale vyhladzuje a vypĺňa aj hlboké vrásky okolo očí na základe klinických testov v priemere o 19%. Krém poskytuje celodennú hydratáciu delikátnemu očnému okoliu, minimalizuje čierne kruhy pod očami a otoky. V spojení s patentovaným komplexom Apple of Sodom, účinnými Minerálmi z Mŕtveho mora, aktívnymi Peptidy, Bambuckým maslom a prírodnými ingredienciami, pomáha minimalizovať linky a vrásky, neutralizuje enviromentálne stresory poškodzujúce pokožku, obnovuje jej pružnosť a viditeľne dodáva pleti objem. Luxusná línia Apple of Sodom je revolučná novinka s jedinečným patentom Apple of Sodom Complex™, ktorý má účinky PRÍRODNÉHO BOTOXU bez použitia injekcií. 

VEGAN ● PARABEN FREE ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Luxusný protivráskový očný krém dokonale vyhladzuje a vypĺňa aj hlboké vrásky okolo očí na základe klinických testov v priemere o 19%. Krém poskytuje celodennú hydratáciu delikátnemu očnému okoliu, minimalizuje čierne kruhy pod očami a otoky. V spojení s patentovaným komplexom Apple of Sodom, účinnými Minerálmi z Mŕtveho mora, aktívnymi Peptidy, Bambuckým maslom a prírodnými ingredienciami, pomáha minimalizovať linky a vrásky, neutralizuje enviromentálne stresory poškodzujúce pokožku, obnovuje jej pružnosť a viditeľne dodáva pleti objem. Luxusná línia Apple of Sodom je revolučná novinka s jedinečným patentom Apple of Sodom Complex™, ktorý má účinky PRÍRODNÉHO BOTOXU bez použitia injekcií. 

 

PRÍRODNÝ BOTOX Očný koncentrovaný krém na hlboké vrásky 

 • dokonale vyhladzuje a vypĺňa hlboké vrásky okolo očí v priemere o 19%
 • chladivý aplikátor zabezpečuje efektívnu aplikáciu krému
 • poskytuje očnému okoliu celodennú hydratáciu
 • minimalizuje čierne kruhy pod očami
 • redukuje otoky okolo očí
 • spevňuje kontúry očného okolia
 • jedinečné spojenie účinkov 21 Minerálov z Mŕtveho mora v patentovanej zložke Osmoter™ a výťažkov z rastliny Apple of Sodom z Mŕtveho mora 
 • obsahuje exkluzívny patentovaný Komplex Apple of SodomTM -  účinne vyhladzuje a vypĺňa vrásky, čo je vedecky dokázané vďaka obsahu kmenových buniek Apple of Sodom
 • obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ - vyváženú zmes Minerálov z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
 • obsahuje Bambucké maslo - je bohaté na esenciálne mastné kyseliny a vitamíny - A, E, zlepšujú hydratáciu pokožky a jej pružnosť
 • obsahuje patentovanú zložku ATPepdite™ – spevňuje kontúry tváreregeneruje bunku po bunke, zlepšuje ich metabolizmus a dodáva im energiu
 • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, sérum je alergologicky testované a schválené pre citlivú pokožku
 • krém je vhodný pre všetky typy pokožky, predovšetkým pre zrelú a suchú pleť

 

 botox sk                                                     apple oci 2024

POUŽITIE

Aplikujte očný krém ráno a večer na čisté očné okolie.

 

Výsledky klinických testov z nezávislého laboratória:

 • 93 % žien potvrdilo viditeľné dodanie objemu v okolí očí a zmiernenie známok únavy *
 • 85 % žien potvrdilo spevnenie očného okolia *

*40  žien vo veku 35 rokov testovalo 1× denne po dobu 4 týždňov

-19 % zníženie počtu hlbokých vrások (pomocou Cutometer®)

 

apple oči 2024       aos linie 4       aos linie 2 423       apple linie 2023 410

 

 

APPLE  OF  SODOM – PRÍRODNÝ  BOTOX

 

AHAVA ako jediná kozmetická firma na svete spojila účinky Minerálov z Mŕtveho mora a botanických výťažkov z rastliny Apple of Sodom pre získanie maximálnych účinkov s výsledkami PRÍRODNÉHO BOTOXU bez použitia injekcií.

AHAVA ako jediná spoločnosť na svete vlastní Patent – Apple of Sodom™ Complex, ktorý vyhladzuje a vypĺňa viditeľné i hlboké vrásky, spevňuje kontúry tváre a dodáva pokožke maximálnu plnosť, hydratáciu a výživu.

Výťažky z rastliny Apple of Sodom sú získavané pomocou inovatívnych a udržiteľných kmeňových buniek. Boli vedecky preukázané účinky redukcie zápalov a podráždenia pleti, vyhladenia a vyplnenia vrások, spojením účinkov Minerálov z Mŕtveho mora a botanických výťažkov z rastliny Apple of Sodom.

 

Všetky výrobky rady Apple of Sodom obsahujú patentované zložky:

 •   AoS™ Complex – Prírodný BOTOX – vyhladenie a vyplenie vrások
 •   ATPepdite™ + Osmoter™  – spevnenie kontúr tváre, hĺbková hydratácia a výživa

ATPepdite™ zlepšuje metabolizmus buniek, dodáva im energiu, zrýchluje tvorbu Kyseliny Hyalurónovej v pokožke, zvyšuje tvorbu Kolagénu a Elastínu. Obnovuje bunku po bunke, chráni ich pred voľnými radikálmi a vonkajšími vplyvmi, ktoré spôsobujú starnutie pleti. Naplňujú pokožku energiou, vyhladzujú ju a dodávajú jej novú vitalitu.

Produkty Apple of Sodom majú vôňu Cédrového dreva a vodného Melónu s kvetinovými tónmi Frézie, Nektarinky, Jablone a Verbeny.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒