Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Mineral Radiance Denný energizujúci krém SPF 15 50ml

8 hodnotení
€32,50
Skladom

Energizing Day Cream UVA/UVB/IR SPF15  50ml

Energizujúci denný krém obohatený o Minerály z Mŕtveho mora, chráni pleť proti zrýchlenému starnutiu spôsobenému širokým spektrom ultrafialového a infračerveného žiarenia a proti poškodeniu vonkajším prostredím. (UVA/UVB/IR SPF15). Obsahuje patentované zložky Osmoter™, PolluStop™, Lipigenine™ a Signaline S™, ktoré vytvárajú na povrchu pokožky priedušný štít a chránia ju proti stresovým faktorom vrátanie znečištenia a navracajú jej energiu a žiaru. Krém je vhodný pre všetky typy pleti a predovšetkým pre ľudí vo veľkých mestách.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

 

Kategória: PLEŤ

Energizujúci denný krém obohatený o Minerály z Mŕtveho mora, chráni pleť proti zrýchlenému starnutiu spôsobenému širokým spektrom ultrafialového a infračerveného žiarenia a proti poškodeniu vonkajším prostredím. (UVA/UVB/IR SPF15). Obsahuje patentované zložky Osmoter™, PolluStop™, Lipigenine™ a Signaline S™, ktoré vytvárajú na povrchu pokožky priedušný štít a chránia ju proti stresovým faktorom vrátanie znečistenia a navracajú jej energiu a žiaru. Krém je vhodný pre všetky typy pleti.

 

Denný energizujúci ochranný krém - UVA/UVB/IR SPF15 pre mestské prostredie

  • obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora pre dokonalú hydratáciu pleti
  • obsahuje patentované zložky PolluStop™, Lipigenine™ a Signaline S™, ktoré vytvárajú na povrchu pokožky priedušný štít pre maximálnu ochranu pleti pred poškodením 
  • chráni pleť proti stresovým faktorom vrátanie znečistenia, navrací jej energiu a žiaru
  • dokonale regeneruje znečistenú pleť do hĺbky a chráni ju
  • chráni pokožku pred ultrafialovým a infračerveným žiarením IR
  • má ochranný faktor UVA a UVB SPF 15
  • je vhodný pre všetky typy pleti, predovšetkým pre ľudí vo vetších mestách
  • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES
  • krém je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku

 

POUŽITIE

Aplikujte každé ráno na vyčistenú tvár a krk.

 

MINERAL RADIANCE

Produkty tejto pleťovej rady sú určené predovšetkým tým, ktorí žijú v mestách a ich pleť je vystavovaná znečistenému prostrediu a slnečnému žiareniu, pokožka je mdlá, dehydratovaná a nevyživená. Táto pleť potrebuje doplniť energiu, rozžiariť a zároveň vyžaduje vyššiu ochranu. Spojením patentovaných zložiek plných minerálov z Mŕtveho mora - Osmoter™, OsmoGuard™ a PolluStop™ , vznikla rada Mineral Radiance, ktorá dodáva pleti energiu, rozžiarenie a ochranu.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒