Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Clineral X-ZEM Intenzívny krém na ruky 125ml

9 hodnotení
€12,50
Skladom

X-ZEM Hand Cream 125ml - EKZÉM

Intenzívny krém na ruky špeciálne vyvinutý na Ekzém a vhodný na veľmi citlivú pokožku, je obohatený o prírodné Minerály a Bahno z Mŕtveho mora, vzácne oleje, Bambucké maslo a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Krém upokojuje svrbenie, minimalizuje začervenanie pokožky a zamedzuje praskanie. Zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú. Krém je vhodný na ošetrenie celého tela.

Kategória: DERMO

Intenzívny krém na ruky vhodný na Ekzém, je obohatený o Minerály, Bahno z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Krém upokojuje svrbenie, začervenanie a obmedzuje praskanie pokožky. Zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú. Krém je vhodný na ošegtrenie celého tela.

 

X-ZEM Intenzívny krém na ruky - EKZÉM

 • hĺbkovo hydratuje pokožku, obnovuje, regeneruje a upokojuje 
 • špeciálne vyvinutý na pokožku postihnutú Ekzémom a na suchú pleť
 • obsahuje Osmoter™ - vyváženú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
 • obsahuje prírodné Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie pre dokonalú hydratáciu a výživu pokožky
 • obsahuje 0,4% prírodného Bahna z Mŕtveho mora - navracia pleti prirodzenú rovnováhu a detoxikuje ju
 • obsahuje 0,1% extrakt prírodných Minerálov z Mŕtveho mora - upokojujú pokožku a regenerujú 
 • obsahuje Bambucké maslo  - zjemňuje pokožku, dodáva jej hĺbkovú výživu a regeneruje 
 • obsahuje Bergamotový olej  - zjemňuje pokožku, obnovuje a regeneruje
 • obsahuje Kokosový olej - zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu pokožky a má protizápalové účinky
 • obsahuje Jojobový olej - ošetruje, regeneruje a vyhladzuje pokožku, normalizuje kožný maz, vhodný pre všetky typy pokožky, predovšetkým pre mastnú a zmiešanú pleť
 • obsahuje ABCD Komplex - upokojuje pokožku, zamedzuje začervenaniu, svrbeniu a podráždeniu
 • krém je vhodný na ošetrenie celého tela, na citlivú, suchú pokožku a na pokožku postihnutú Ekzémom

 

Neobsahuje Parabény, Minerálne oleje, Syntetické vône a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

POUŽITIE

Aplikujte dostatočné množstvo na čistú pokožku rúk niekoľko krát denne. 

Krém je vhodný aj na ošetrenie celého tela.

 

CLINERAL 2016 X-ZEM Hand Cream 125ml v 697045003860       CLINERAL 2016 X-ZEM Hand Cream 125ml 1500x15005_1       bahno 1       mm 42_1

 

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom. Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA

Bahno z Mŕtveho mora urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

 

ZLOŽENIE - INGREDIENTS ⇒