Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Mineral Radiance Detoxikačná bahenná maska 100ml

3 hodnotenia
€23
Skladom

Instant Detox Mud Mask 100ml

Unikátna detoxikačná bahenná maska obohatená o Minerály a prírodne čistiace Bahno z Mŕtveho mora pleť hĺbkovo čistí - odplavujú nečistoty a toxíny, detoxikuje, hydratuje, rozjasňuje a dodáva pokožke energiu k jej regenerácii. Je vhodná pre mastnú, aknóznu a problematickú pleť. Vytvára na povrchu pokožky priedušný štít, ktorý ju chráni pred kožným stresorom a znečisteniu. Maska obnovuje prirodzenú detoxikačnú aktivitu pleti a bojuje proti mestskému znečisteniu. Maska je vhodná pre všetky typy pleti, predovšetkým pre problémovú, zmiešanú, mastnú a aknóznu pleť.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

 

Kategória: PLEŤOVÉ MASKY

Unikátna detoxikačná bahenná maska Mineral Radiance s okamžitým účinkom obsahuje patentované zložky s 21 Minerálmi z Mŕtveho mora a aktívne prírodné ingrediencie, ktoré hĺbkovo čistia póry, odplavujú všetky nečistoty, detoxikujú, chránia, regenerujú pokožku a navracajú jej rovnováhu, energiu a žiaru. Maska chráni pokožku pred poškodením vlivom mestského prostredia a je vhodná pre mastnú, aknóznu a problematickú pleť.

 

Mineral Radiance detoxikačná bahenná maska

  •  obsahuje vysokú koncentráciu 21 Minerálov z Mŕtveho mora a patentovanú zložku Osmoter™, ktoré uzamykajú vodu hlboko v pokožke
  •  obsahuje patentované zložky OsmoGuard™, Venuceane™ a Signaline S™, ktoré udržiavajú vlhkosť v pokožke, regenerujú a dodávajú jej energiu
  •  obsahuje Bahno a Vodu z Mŕtveho mora, ktoré dokonale čistia, upokojujú a regenerujú pokožku
  •  optimalizuje štruktúru pokožky a zlepšuje jej funkcie na vlastnú obnovu 
  •  hĺbkovo čistí póry, odplavuje všetky nečistoty a detoxikuje pokožku 
  •  chráni pokožku pred poškodením vlivom mestského  prostredia vďaka patentovanej zložke PolluStop™
  •  neutralizuje podrážděnie pleti
  •  dodáva pleti energiu, žiaru a zanecháva jej sviežu
  •  maska je vhodná pre mastnú, aknóznu a problematickú pleť

 

POUŽITIE 

Aplikujte rovnomernú vrstvu masky na tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť 10min. a potom zmyte teplou vodou.

Používajte 3x týždenne.

 

MINERAL RADIANCE

Produkty tejto pleťovej rady sú určené predovšetkým tým, ktorí žijú v mestách a ich pleť je vystavovaná znečistenému prostrediu a slnečnému žiareniu, pokožka je mdlá, dehydratovaná a nevyživená. Táto pleť potrebuje doplniť energiu, rozžiariť a zároveň vyžaduje vyššiu ochranu. Spojením patentovaných zložiek plných minerálov z Mŕtveho mora - Osmoter™, OsmoGuard™ a PolluStop™ , vznikla rada Mineral Radiance, ktorá dodáva pleti energiu, rozžiarenie a ochranu.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒