Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Clineral SEBO Intenzívny krém na tvár 50ml

14 hodnotení
€11
Skladom

SEBO Facial Balm Cream 50ml - SEBOROICKÁ DERMATITIDA

Intenzívny krém na tvár špeciálne vyvinutý na Seboroickú dermatitidu a vhodný na veľmi citlivú pleť, je obohatený o prírodné Minerály a Bahno z Mŕtveho mora, vzácne oleje, Bambucké maslo, Aloe Vera a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Krém upokojuje svrbenie, minimalizuje začervenanie pleti a zamedzuje praskaniu pokožky. Zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú. 

Kategória: DERMO

Intenzívny krém na tvár vhodný na Seboroickú dermatitidu, je obohatený o Minerály, Bahno z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Krém upokojuje svrbenie, začervenanie pleti a obmedzuje praskanie pokožky. Zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú.

 

SEBO Intenzívny krém na tvár - SEBOROICKÁ DERMATITIDA

 • hĺbkovo hydratuje pokožku, regeneruje a upokojuje ju
 • špeciálne vyvinutý krém na seboroickú dermatitidu a veľmi citlivú pleť
 • obsahuje Osmoter™ - vyváženú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
 • obsahuje prírodné Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie pre dokonalú hydratáciu a výživu pokožky
 • obsahuje 1,0% prírodného Bahna z Mŕtveho mora - navracia pleti prirodzenú rovnováhu, regeneruje a detoxikuje ju
 • obsahuje 1,0% extrakt prírodných Minerálov z Mŕtveho mora - upokojujú, hydratujú, obnovujú pokožku a regenerujú ju
 • obsahuje Bergamotový olej  - zjemňuje pokožku, dodáva jej hĺbkovú výživu a regeneruje ju
 • obsahuje Aloe Vera gél - hydratuje a zmäkčuje pokožku, pôsobí chladivo, pomáha upokojiť citlivú pokožku, začervenanie, podráždenie a poškodenie
 • obsahuje Bambucké maslo  - zjemňuje pokožku a dodáva hĺbkovú výživu
 • obsahuje ABCD Komplex a extrakt z Lieskových orieškov - upokojujú pokožku, regenerujú, obnovujú, minimalizujú začervenanie a tlmia svrbenie
 • krém je vhodný pre veľmi citlivú pokožku, predovšetkým pre pokožku postihnutú Seboroickou dermatitidou

 

Neobsahuje Parabény, Minerálne oleje, Syntetické vône a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

POUŽITIE

Aplikujte dostatočné množstvo na čistú tvár 1 až 2krát denne. 

 

CLINERAL 2016 SEBO Facial Balm Cream 50ml 697045003884       CLINERAL 2016 SEBO Facial Balm Cream 50ml 1500x15004       bahno 1       DEAD SEA 12345

 

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA

Bahno z Mŕtveho mora urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

 

ZLOŽENIE - INGREDIENTS ⇒