Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Clineral PSO Intenzívny šampón 250ml

22 hodnotení

PSO Scalp Shampoo 250ml - PSORIÁZA

Šampón špeciálne vyvinutý na Psoriázu, jemný k pokožke hlavy s prírodnými Minerálmi z Mŕtveho mora a unikátnym zložením pre upokojenie podráždenej pokožky hlavy a šetrné mytie vlasov. Obsahuje špeciálne vyvinutý ABCD komplex na upokojenie pokožky, vzácne oleje a prírodné aktívne ingrediencie, ktoré efektívne jemne čistia pokožku hlavy, upokojujú a zanechávajú pokožku hĺbkovo hydratovanú. Šampón je vhodný pre všetky typy pokožky, predovšetkým však pre pokožku postihnutú Psoriázou.

Kategória: DERMO

Zvoľte variant

Obsah: 250ml
Momentálne nedostupné
€20,50

Šampón vhodný na Psoriázu, jemný k pokožke hlavy s Minerálmi z Mŕtveho mora a unikátnym zložením pre upokojenie podráždenej pokožky. Efektívne čistí pokožku hlavy, upokojuje a zanecháva ju vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú.

 

PSO Intenzívny šampón - PSORIÁZA

 • hĺbkovo hydratuje pokožku hlavy a upokojuje ju
 • jemne čistí vlasy a je šetrný k pokožke hlavy
 • špeciálne vyvinutý šampon pre pokožku postihnutú Psoriázou
 • obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ - vyváženú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
 • obsahuje prírodné Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie pre dokonalú hydratáciu a výživu 
 • obsahuje 0,4% extrakt Minerálov z Mŕtveho mora - upokojujú pokožku, hydratujú a regenerujú ju
 • obsahuje olej z Verbeny - zjemňuje pokožku, hĺbkovo ju vyživuje a regeneruje
 • obsahuje Zinok - bojuje proti lupinám
 • obsahuje Slnečnicový olej - hydratuje, regeneruje a upokojuje pokožku
 • obsahuje ABCD Komplex - upokojuje pokožku, zamedzuje začervenaniu a ďalšiemu podráždeniu pokožky
 • šampón je vhodný pre všetky typy pokožky, predovšetkým pre pokožku postihnutú Psoriázou

 

Neobsahuje Parabény, Minerálne oleje, Syntetické vône a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

POUŽITIE

Aplikujte dostatočné množstvo šampónu na vlhkú pokožku hlavy a nechajte pôsobiť 1 až 2 minúty. 

Šampón pak dôkladne zmyte teplou vodou. Používajte denne.

Doporučujeme pokračovať v použití Clineral Maskou na pokožku hlavy.

 

Clineral 2016 PSO Scalp Shampoo 250ml CC 697045007745        CLINERAL 2016 PSO Scalp mask 697045007752        bahno 1        DEAD SEA 12345

 

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom. Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA

Bahno z Mŕtveho mora urýchľuje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

 

ZLOŽENIE - INGREDIENTS ⇒