Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Vyhladzujúci telový peeling 300gr

7 hodnotení
€19 €24 Zľava 20 %
Skladom

Smoothing Body Exfoliator 300gr

Vyhladzujúci telový peeling vhodný aj pre peeling rúk a nôh dokonale detoxikuje pokožku, regeneruje ju, vyhladzuje a hĺbkovo hydratuje. Obsahuje patentovanú zložku Osmoter™- exkluzívnu zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora, jemné granulky z Grepových semienok, Argánové škrupinky, hnedý cukor, Alantoin, Glycerin a účinné aktívne ingrediencie, ktoré šetrne čistia pokožku, odstraňujú z nej odumreté bunky, oživujú pleť a zanechávajú ju hebkú a hĺbkovo hydratovanú. Peeling napomáha k zlepšeniu mikrocirkulácie a stimuluje bunkovú obnovu. Pleť je hladká, čistá, obnovená a rozžiarená. Peeling je vhodný pre normálnu a suchú pleť.

VeganParaben freeLike all AHAVA products have always been

 

Kategória: TELO

Vyhladzujúci telový peeling pre dokonalú detoxikáciu pokožky, oživenie, vyhladenie a hydratáciu. Obsahuje patentovanú zložku Osmoter™- exkluzívnu zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora, jemné granulky z Grepových semienok, Argánové škrupinky, hnedý cukor, Alantoin, Glycerin a účinné aktívne ingrediencie, ktoré šetrne čistia pokožku, odstraňujú z nej odumreté bunky, oživujú pleť a zanechávajú ju hebkú a hĺbkovo hydratovanú. Peeling napomáha k zlepšeniu mikrocirkulácie a stimuluje bunkovú obnovu. Pleť je hladká, čistá, obnovená a rozžiarená. Peeling je vhodný pre normálnu a suchú pleť.

 

 

Vyhladzujúci telový peeling pre normálnu až suchú pleť

 • šetrne čistí pokožku, detoxikuje ju a odstraňuje odumreté bunky
 • hĺbkovo hydratuje pokožku a upokojuje začervenanie
 • vyhladzuje a zjemňuje hrubú pokožku
 • obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ - vyváženú zmes Minerálov z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
 • obsahuje granulky z Grepových semienok - jemne čistí a detoxikuje póry
 • obsahuje Argánové škrupinky - efektívne jemne odstraňujú nečistoty a odumreté bunky z pokožky
 • obsahuje Hnedý cukor - dodáva pružnosť a vláčnosť pokožke, má exfoliačné účinky, jemne a šetrne odstraňuje odumreté bunky
 • obsahuje Allantoín - známy pre svoje upokojujúce vlastnosti, je vhodný na ošetrenie pigmentácie pleti a kožných škvŕn
 • obsahuje Glycerín - napomáha k lepšej funkcii pokožky, prirodzene ju chráni pred vonkajšími vplyvmi a zvyšuje obsah vody v horných vrstvách pokožky
 • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku
 • peeling je vhodný pre normálnu a suchú pokožku

 

 

 

POUŽITIE 

 

Vmasírujte krúživými pohybmi do vlhkej pokožky, nechajte pôsobiť a potom zmyte teplou vodou.

 

Vyhladzujúci telový peeling je vhodný i na peeling rúk a nôh.

 

 

plants peel 532       peeling salt plants 656       Smoothing Body Exfoliator 300g 200 200       plant peel 1080

 

 

Rastliny z Mŕtveho mora – DEAD SEA PLANTS

Táto telová rada obsahuje Botanické výťažky z Rastlín vyskytujúcich sa len u Mŕtveho mora a patentovanú zložku Osmoter™plnú Minerálov z Mŕtveho mora, ktoré viditeľne spevňujú pokožku, vyživujú, hĺbkovo ju hydratujú a obnovujú  prirodzené metabolické funkcie.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒