Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Minerálny šampón

15 hodnotení

Mineral Shampoo 

Jemný šampón bez Sulfátov obohatený o patentovanú zložku Osmoter™- exkluzívnu zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora, ktoré preukázateľne zvyšujú hydratáciu pokožky. Dôkladne čistí vlasy a vlasovú pokožku, hydratuje, neutralizuje statickú energiu vo vlasoch a zjemňuje ich. Obsahuje Aloe Vera, Glycerín a prírodné aktívne ingrediencie pre upokojenie pokožky hlavy, obnovenie prirodzeného pH kože a hľbkovú regeneráciu vlasov. Aj naozaj suché a lámavé vlasy dostanú opäť hodvábny lesk a jemnosť. Šampón je vhodný pre každodenné použitie a pre všetky typy vlasov.

VeganParaben freeLike all AHAVA products have always been

Kategória: TELO

Zvoľte variant

Obsah: 40ml
Momentálne nedostupné
€4,50
Obsah: 400ml
Momentálne nedostupné
€22,50

Jemný šampón bez Sulfátov obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, ktoré preukázateľne zvyšujú hydratáciu pokožky. Dôkladne čistí vlasy a vlasovú pokožku, hydratuje, neutralizuje statickú energiu vo vlasoch a zjemňuje. Obsahuje Aloe Vera, Glycerín a prírodné aktívne ingrediencie pre upokojenie pokožky hlavy, obnovenie prirodzeného pH kože a hľbkovú regeneráciu vlasov. Šampón je vhodný pre všetky typy vlasov.

 

 

 

Jemný hydratačný šampón pre všetky typy vlasov

  • obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ - vyváženú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
  • obsahuje Aloe Vera gél - hydratuje a zmäkčuje pokožku, pôsobí chladivo, pomáha upokojiť citlivú pokožku, začervenanie, podráždenie a poškodenie
  • hĺbkovo čistí, hydratuje a vyživuje vlasy po končeky
  • neutralizuje statickú energiu vo vlasoch
  • zjemňuje vlasy a uľahčuje rozčesávanie 
  • vlasy sú po umytí čisté, mäkké a so žiarivým zdravým leskom
  • neobsahuje Parabény, Ropné látky a ani Sulfáty SLS/SLES
  • je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku
  • šampón je určený pre všetky typy vlasov a pre každodenné použitie

 

 

POUŽITIE

 

Aplikujte dostatočné množstvo šampónu na vlhké vlasy a napeňte.

 

Dôkladne vlasy umyte a potom šampón zmyte teplou vodou.

 

 

 sampon         sampon 1 568         sampon 3 612         Sampon 400ml_1

 

 

 

WATER - Voda z Mŕtveho mora

Produkty telovej rady Voda z Mŕtveho mora - WATER sú určené pre všetky typy pleti.

Kombináciou patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora - ako je Magnézium, Draslík, Horčík, Stroncium, Bromid aj., dodávajú pleti maximálnu hĺbkovú hydratáciu, výživu a obnovujú jej reliéf.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒