Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Minerálny kondicionér

3 hodnotenia

Mineral Conditioner 

Hĺbkovo hydratačný a výživný kondicionér bez Sulfátov, je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a dodáva vlasom hodvábny lesk, posilňuje je a výrazne uľahčuje rozčesávanie. 

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

Kategória: TELO

Zvoľte variant

Obsah: 40ml
Momentálne nedostupné
€4,30
Obsah: 400ml
Skladom
€20,50

Hĺbkovo hydratačný a výživný kondicionér bez Sulfátov, je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a dodáva vlasom hodvábny lesk, posilňuje je a výrazne uľahčuje rozčesávanie. 

 

Účinný kondicionér obnovuje hydratáciu vlasov a vlasovej pokožky.  Kombinácia patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora, Provitamínu B5, Vitamínu E, Ricínového a Harmančekového oleja a extraktu z Aloe Vera, dodáva vlasom hodvábny lesk, posilňuje suché a lámavé vlasy a výrazne uľahčuje rozčesávanie. Vlasy zanecháva mäkké a hodvábne jemné. Je vhodný pre každodenné použitie a pre všetky typy vlasov.

 

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

Použitie: Aplikujte dostatočné množstvo kondicionéru na vlhké vlasy a nechajte pôsobiť pár minút. Potom dôkladne zmyte teplou vodou.

 

 

 

Voda z Mŕtveho mora - WATER

Produkty telovej rady Voda z Mŕtveho mora - WATER sú určené pre všetky typy pleti.

Kombináciou patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora - ako je Magnézium, Draslík, Horčík, Stroncium, Bromid aj., dodávajú pleti maximálnu hĺbkovú hydratáciu, výživu a obnovujú jej reliéf.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒