Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Antibakteriálne a hydratačné mydlo na ruky 250ml

3 hodnotenia
€10
Skladom

Hand Hygiene Moisturizing Liquid Soap 250ml

Antibakteriálne a hydratačné tekuté mydlo na ruky s praktickou pumpičkou a obsahom patentovanej zložky Osmoter™- exkluzívnej vyváženej zmesi 21 Minerálov z Mŕtveho mora a prírodných ingrediencií, ktoré účinně čistí pokožku, dizinfikujú ju, hydratujú, vyživujú a dodávajú jej tu najlepšiu starostlivosť. Dokonale vyživuje pokožku rúk, nevysušuje, upokojuje a zabraňuje pnutiu kože. Vďaka svojmu vegánskému zloženiu poskytuje vašim rukám tú najšetrnějšiu starostlivosť. Mydlo je vhodné pre všetky typy pokožky a pre každodenné používanie.

VEGAN ● PARABEN FREE ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

 

Kategória: TELO

Antibakteriálne a hydratačné tekuté mydlo na ruky s obsahom patentovanej zložky Osmoter™- exkluzívnej vyváženej zmesi 21 Minerálov z Mŕtveho mora a prírodných ingrediencií, ktoré účinně čistí pokožku, dizinfikujú ju, hydratujú, vyživujú a dodávajú jej tu najlepšiu starostlivosť. Dokonale vyživuje pokožku rúk, nevysušuje, upokojuje a zabraňuje pnutiu kože. Vďaka svojmu vegánskému zloženiu poskytuje vašim rukám tú najšetrnějšiu starostlivosť. Mydlo je vhodné pre všetky typy pokožky.

 

Antibakteriálne a hydratačné tekuté mydlo na ruky pre všetky typy pokožky

  • účinně čistí a dezinfikuje pokožku 
  • zabraňuje pnutiu kože, nevysušuje ju, upokojuje a hĺbkovo hydratuje
  • obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ - vyváženú zmes Minerálov z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
  • obsahuje Aloe Vera gél - hydratuje a zmäkčuje pokožku, pôsobí chladivo, pomáha upokojiť citlivú pokožku, začervenanie, podráždenie a poškodenie
  • sviežu arómu granátového jablka a kvetov  čerešní
  • vďaka svojmu vegánskemu zloženinu poskytuje vašim rukám tú najšetrnějšiu starostlivosť
  • praktickú pumpičku pre správné dávkovanie produktu
  • vhodné pre každodenné používanie

 

tek mydlo SK                                                                    tekute mydlo 2

POUŽITIE

Aplikujte 1-2 pumpičky na vlhké ruky a jemne napeňte.  

Potom ruky dobre opláchnite teplou vodou. 

 

tel mydlo 2       DEAD SEA 12345       mm 42_1       mud 2

 

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒