Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Uplift denný protivráskový krém SPF 20

10 hodnotení

BEAUTY BEFORE AGE Uplift Day Cream SPF20 50ml

Intenzívny denný liftingový a protivráskový krém s ochranným faktorom SPF 20 je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ - exkluzívnu silnú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora a patentované zložky, ktoré viditeľne omladzujú pleť, vypínajú ju, dodávajú hĺbkovú hydratáciu, výživu, spevňujú kontúry tváre, redukujú aj hlboké vrásky a chránia pleť pred oxidačným stresom a starnutím. Krém chráni pleť pred slnečným žiarením, ale aj Infračerveným žiarením, ktoré je hlavnou príčinou starnutia kože. Pleťová línia UPLIFT spojuje účinky tých najpokrokovejších a najúčinnejších ingrediencií kozmetiky AHAVA pre viditeľné vyhladenie vrások a omladenie pleti. Unikátny krém je vhodný pre suchú, zrelú pleť a vekovú skupinu 45+.

VeganParaben freeLike all AHAVA products have always been

 

Kategória: PRÍPRAVKY NA VRÁSKY

Zvoľte variant

Obsah: 50ml
Skladom
€56,50

Intenzívny denný liftingový a protivráskový krém s ochranným faktorom SPF 20 je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ - exkluzívnu silnú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora a patentované zložky, ktoré viditeľne omladzujú pleť, vypínajú ju, dodávajú hĺbkovú hydratáciu, výživu, spevňujú kontúry tváre, redukujú aj hlboké vrásky a chránia pleť pred oxidačným stresom a starnutím. Unikátny krém je vhodný pre suchú, zrelú pleť a vekovú skupinu 45+.

 

Intenzívny denný liftingový a protivráskový krém Uplift SPF 20 pre suchú a zrelú pleť

 • viditeľne vyhladzuje hlboké vrásky a dodává tu najluxusnejšiu starostlivosť o pleť vekovej kategórie 45+
 • omladzuje pokožku, vypína, zjednocuje jej tón a dodáva hĺbkovú hydratáiciu a výživu
 • spevňuje kontúry tváre a redukuje tmavé škvrny na pleti
 • dodáva pleti energiu k vlastnej obnove a regenerácii buniek zvnútra
 • zlepšuje pružnosť a zvyšuje pevnosť pokožky - klinicky preukázané
 • zvyšuje produkciu Kolagénu v pleti
 • vyhladzuje vrásky okolo úst a zlepšuje absorbovanie vitamínov a výživy do pleti
 • obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ - vyváženú zmes Minerálov z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
 • obsahuje patentovanú zložku Dead Sea Metabiotics™ - chráni pokožku pred slnečným žiarením ochranným faktorom SPF20, ale aj pred infračerveným žiarením, ktoré je hlavnou príčinou starnutia pleti
 • obsahuje patentovanú zložku IdeaLift™ - viditeľne vyhladzuje vrásky a spevňuje pokožku
 • chráni pleť pred voľnými radikálmi, stresom a znečisteným prostredím
 • pleť je hĺbkovo hydratovaná, vyživená, spevnená, chránená a vrásky sú minimalizované
 • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, krém je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku
 • krém je vhodný pre suchú, zrelú pleť a vekovú skupinu 45+

 

 

POUŽITIE

Aplikujte každé ráno na vyčistenú tvár a krk.

 

 Uplift denni krem 50ml       uplift linie 3       uplift linie 4 553       uplift efekt

 

UPLIFT - BEAUTY BEFORE AGE

Produkty tejto rady sú určené predovšetkým pre mdlú pleť bez energie, dehydratovanú, bez žiare a jasu, s vráskami a bez dostatočnej elasticity. Takáto pokožka potrebuje dostatočnú dávku hydratácie, výživu až do hĺbky, ochranu pred vonkajšími vplyvmi, vyhladenie a spevnenie. Kombináciou patentovaných zložiek plných Minerálov z Mŕtveho mora Osmoter™, Technológie PositivStress™ , Technológie DeadSeaMetabiotics™ a blahodárnych účinkov Bahna a Minerálov z Mŕtveho mora, je pleť opäť vyživená, hydratovaná, plná energie, spevnená a hlboké vrásky sú minimalizované.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒