Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Uplift očný krém na kruhy pod očami a otoky 15ml

8 hodnotení
€46
Skladom

Beauty Before Age Dark Circles & Uplift Eye Treatment 15ml

Multifunkčný očný krém špeciálne vyvinutý na tmavé kruhy pod očami, otoky a viditeľné vyhladenie vrások je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™- exkluzívnu silnú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora a prírodné ingrediencie, ktoré omladzujú pleť, vypínajú ju, dodávajú hĺbkovú hydratáciu, výživu, spevňujú citlivé očné okolie, redukujú aj hlboké vrásky a minimalizujú tmavé kruhy pod očami a otoky. Pleťová línia UPLIFT spojuje účinky tých najpokrokovejších a najúčinnejších ingrediencií kozmetiky AHAVA na viditeľné vyhladenie vrások a omladenie  pleti. Unikátny krém je vhodný pre suchú, zrelú pleť a vekovú skupinu 45+.

VeganParaben freeLike all AHAVA products have always been

Kategória: PLEŤ

Multifunkčný očný krém špeciálne vyvinutý na tmavé kruhy pod očami a otoky je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™- exkluzívnu silnú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora a prírodné ingrediencie, ktoré viditeľne omladzujú pleť, vypínajú ju, dodávajú hĺbkovú hydratáciu, výživu, spevňujú citlivé očné okolie, redukujú aj hlboké vrásky a minimalizujú tmavé kruhy pod očami a otoky. Pleťová línia UPLIFT spojuje účinky tých najpokrokovejších a najúčinnejších ingrediencií kozmetiky AHAVA v boji proti vráskam. Unikátny krém je vhodný pre suchú, zrelú pleť a vekovú skupinu 45+.

 

Uplift očný krém na tmavé kruhy pod očami a otoky pre citlivé očné okolie suchej a zrelej pleti

 • redukuje tmavé kruhy pod očami a otoky
 • vyhladzuje vrásky a linky okolo očí
 • revitalizuje citlivú pleť okolo očí, dodáva jej extrémnu hydratáciu a výživu
 • zjednocuje tón pleti a dodáva energiu kožným bunkám vďaka patentovanej technológii DS Positive Stress™, ktorá minimalizuje poškodenie pokožky vplyvom prostredia a stresu 
 • obsahuje patentovanú zložku Haloxyl™ - minimalizuje tmavé kruhy pod očami a otoky
 • obsahuje patentovanú zložku Vexel™ - spevňuje pleť, zlepšuje jej tón, redukuje ochabnutie pokožky a vyhladzuje vrásky
 • obsahuje patentovanú zložku Gelalg™ - vyhladzuje pleť, regeneruje ju a obnovuje
 • obsahuje patentovaný 3D™ Complex - exkluzívna kombinácia prírodných minerálov z Mŕtveho mora, extraktu z Datlí a riasy z Mŕtveho mora Dunaliella Algae, ktoré minimalizujú vplyv voľných radikálov na pokožku a dodávajú jej živiny
 • obsahuje Vilín - má protizápalové, antioxidačné a upokojujúce účinky, sťahuje póry a hydratuje pleť
 • obsahuje Gotu Kola - redukuje vrásky, zvyšuje syntézu Kolagénu a spevňuje pleť, má protizápalové účinky a zlepšuje stav pleti
 • chráni pleť pred voľnými radikálmi, stresom a znečisteným prostredím
 • citlivá pleť okolo očí je hĺbkovo hydratovaná, vyživená, spevnená, chránená a vrásky sú minimalizované
 • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, krém je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku
 • krém je vhodný pre suchú, zrelú pleť a vekovú skupinu 45+

 

uplift oci SK_1                                                  uplift oci 5

 

POUŽITIE

Aplikujte na očné okolie ráno a večer.

 

uplift oci 1 410       uplift oci 614       uplift linie 4 553       uplift oci 44 460

 

 

UPLIFT - BEAUTY BEFORE AGE

Produkty tejto rady sú určené predovšetkým pre mdlú pleť bez energie, dehydratovanú, bez žiare, jasu a bez dostatočnej elasticity. Takáto pokožka potrebuje dostatočnú dávku hydratácie, výživu, ochranu pred vonkajšími vplyvmi, vyhladiť a minimalizovať vrásky.  Kombináciou patentovaných zložiek plných Minerálov z Mŕtveho mora Osmoter™, Technológie PositivStress™ , Technológie DeadSeaMetabiotics™ a blahodárnych účinkov Bahna z Mŕtveho mora, je pleť opäť vyživená, hydratovaná, plná energie, spevnená a hlboké vrásky sú minimalizované.

  

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒