Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Sérum Dead Sea Osmoter Even Tone na tvár 30ml

15 hodnotení
€38 €50 Zľava 24 %
Skladom

AKCIA ZĽAVA 24%

Dead Sea Osmoter™ Even Tone Concentrate 30ml

Zamatovo krémové koncentrované SuperSérum s praktickou pumpičkou na vybielenie pigmentových škvŕn, viditeľné vyhladenie vrások, zjednotenie tónu pleti a jej rozžiarenie. Obsahuje exkluzívnu patentovanú zložku Dead Sea Osmoter™ s tronásobnou koncentráciou prírodných 21 Minerálov z Mŕtveho mora a aktívne prírodné ingrediencie, ktoré viditeľne vyhladzujú vrásky, dodávajú pokožke maximálnu výživu a hydratáciu, zanechávajú ju vypnutú a zjednotenú s mladistvým vzhľadom. Sérum je vhodné pre normálnu, suchú a zrelú pleť.

VeganParaben freeLike all AHAVA products have always been

Kategória: PLEŤ

Zamatovo krémové koncentrované SuperSérum s praktickou pumpičkou na vybielenie pigmentových škvŕn, viditelné vyhladenie vrások, zjednotenie tónu pleti a jej rozžiarenie. Obsahuje exkluzívnu patentovanú zložku Dead Sea Osmoter™ s tronásobnou koncentráciou prírodných 21 Minerálov z Mŕtveho mora. Viditeľne vyhladzuje vrásky, dodáva pokožke maximálnu výživu a hydratáciu, zanecháva ju vypnutú a zjednotenú s mladistvým vzhľadom. Sérum je vhodné pre normálnu, suchú a zrelú pleť.

 

SuperSérum Dead Sea Osmoter Even Tone na tvár pre vybielenie pigmentových škvŕn pre suchú a zrelú pleť

 • vybieluje pigmentové škvrny, zamedzuje ich ďalšiemu vzniku a minimalizuje tmavé kruhy pod očami
 • rozjasňuje unavenú pleť a dodáva jej energiu 
 • minimalizuje začervenanie pleti a zjednocuje jej tón
 • obnovuje pokožku zvnútra a aktivuje bunky k vlastnej regenerácii
 • obsahuje troj násobnú koncentráciu patentovanej zložky Osmoter™ s 21ti prírodnými Minerálmi z Mŕtveho mora  - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na jej povrch 
 • obsahuje Hesperidin - pomáha zvyšovať odolnosť ciev, je účinný antioxidant, ktorý dodáva pleti jas, je prevenciou pred stresom a poškodením pokožky vonkajšími vplyvmi, pomáha redukovať otoky
 • obsahuje Laminaria Digitata extrakt - výťažok z hnedej riasy z Mŕtveho mora, ktorá je bohatá na vitamíny, rozjasňuje pleť, minimalizuje začervenanie, redukuje vrásky a dodáva pokožke elasticitu
 • obsahuje extrakt z koreňa Sladovky hladkoplodej - má bieliace účinky a pomáha eliminovať tmavé miesta na pokožke
 • dodáva pleti hydratáciu napr. po opalovaní a zamedzuje dehydratácii pokožky 
 • je vynikajúcim pomocníkom na vyhladenie pokožky chrbta rúk
 • praktickú pumpičku na správné dávkovanie
 • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, sérum je alergologicky testované a schválené pre citlivú pokožku
 • sérum je vhodné pre normálnu, suchú a zrelú pleť

 

osmoter even tone SK                              osmoter even tone model ctverec

POUŽITIE

Aplikujte každé ráno a večer na čistý obličej a krk.

 

osmoter even tone 4        osmoter even tone         osmoter linie new 2023 374        osmoter linie new 2023 378

 

 

Dead Sea Osmoter™ SuperSérum

Patentovaná zložka Osmoter™ bola povýšená na vyššiu úroveň a v roku 2016 spoločnosť AHAVA vyvinula revolučný, ešte koncentrovanejší exkluzívny Crystal Osmoter X3 a X6, ktorý udržuje maximálnu hydratáciu pokožky uzatvorením vlhkosti v bunkách, detoxikuje ich a dodáva im energiu. Bojuje proti predčasnému starnutiu pleti a viditeľne vyhladzuje pleť.

Osmoter™X3 je trikrát koncentrovanejší a Osmoter™X6 je šesťkrát koncentrovanejší než samotný Osmoter™. Je kľúčový pre medzibunkové funkcie pokožky. Dodáva pokožke viac hydratácie a uzatvára ju v bunkách, dodáva pleti viac jasu a prináša životaschopnosť bunkám pre zvýšenie ich funkcie a udržanie mladistvého vzhľadu pleti.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™ (MPO). Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒