DARČEKY K NÁKUPU - vyberte si svoj darček k nákupu nad 80,-EUR v kategórii Darčeky k nákupu. K nákupu nad 70,-EUR poštovné ZADARMO. Doprava od 1,90EUR. Objednávky odosielame do 24hod.

Safe pRetinol™ Protivráskový a hydratačný multifunkčný krém 50ml

2 hodnotenia
€61
Skladom

Safe pRetinol™ 24/7 Cream 50ml

Multifunkčný protivráskový a hydratačný denný/nočný krém. Revolučný patentovaný komplex pRetinol™ je založený na aktívnych ingredienciach unikátnej riasy z Mŕtveho mora Dulaliella Salina s vysokým obsahom prírodného Betakaroténu ako prirodzeného zdroja Retinolu. V spojení s patentovanou zložkou Osmoter™ - exkluzívnou zmesou Minerálov z Mŕtveho mora a biotechnologických prísad, viditeľne vyhladzuje pokožku, pôsobí proti vráskam, hĺbkovo hydratuje, vyživuje pokožku a dodává jej hodvábnu hladkosť. Patent je založný na prirodzenej enzymatickej aktivitě kože, ktorá sama produkuje Retinol cielene do jednotlivých buniek podľa ich potrieb bez vedľajších účinkov. 

VEGAN ● PARABEN FREE ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Kategória: PLEŤ

Multifunkčný protivráskový a hydratačný denný/nočný krém. Revolučný patentovaný komplex pRetinol™ je založený na aktívnych ingredienciach unikátnej riasy z Mŕtveho mora Dulaliella Salina s vysokým obsahom prírodného Betakaroténu ako prirodzeného zdroja Retinolu.

V spojení s patentovanou zložkou Osmoter™ - exkluzívnou zmesou Minerálov z Mŕtveho mora a biotechnologických prísad, viditeľne vyhladzuje pokožku, pôsobí proti vráskam, hĺbkovo hydratuje, vyživuje pokožku a dodává jej hodvábnu hladkosť. Patent je založný na prirodzenej enzymatickej aktivitě kože, ktorá sama produkuje Retinol cielene do jednotlivých buniek podľa ich potrieb bez vedľajších účinkov. 

 

AHAVA R&D team objavil novú prírodnú formu Retinolu bez vedľajších účinkov.  

 • Patent je založený na prirodzenej enzymatickej aktivite kože, ktorá sama produkuje Retinol cielene do jednotlivých buniek podľa ich potreby.
 • AHAVA pRetinol™- patentovaný komplex je formulovaný tak, aby fungoval ako bezpečný prírodný Retinol pre redukciu vrások a hladší povrch pokožky. 
 • Iba týmto spôsobom - Retinol sa vyrába v koži, na mieste presne podľa potreb a požiadaviek pokožky, bez toho, aby nútil pokožku prispôsobiť sa molekule Retinolu - teda bez bežných vedľajších účinkov. 

 

Multifunkčný pRetinol™ denný/nožný krém proti vráskam:

 • bezpečný a účinný krém proti vráskam s obsahom bezpečného Retinolu bez vedľajších účinkov 
 • hĺbková hydratácia a výživa 
 • 24\7 multifunkčné použitie - denný/nočný krém 
 • patentovaný komplex pRetinol™ je založený na prirodzenej tvorbe Retinolu vďaka aktívnym ingredienciam riasy z Mŕtveho mora s vysokým obsahom Betakaroténu, patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora a biotechnologických prísad 
 • obsahuje Stratyxil™ - posilňuje bariérovú funkciu pokožky 
 • obsahuje Gatuline® - viditeľne vyhladzuje pokožku a redukuje hlboké vrásky 
 • obsahuje Lipigenine™ - extrakt z Ľanového semienka - pôsobí hydratačne a výživne, zabraňuje dehydratácii pokožky, jej precitlivenosti a zlepšuje jej štruktúru
 • krém je vhodný pre pleť od 25rokov

 

pRetinol mask SK                                                          retinol krem 6

 

POUŽITIE

Aplikujte krém na čistú pleť ráno a večer.  

 

Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie