Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Safe pRetinol™ Protivráskový a hydratačný multifunkčný krém 50ml

12 hodnotení

Safe pRetinol™ 24/7 Cream 50ml

Multifunkčný protivráskový a hydratačný denný/nočný krém. Revolučný patentovaný komplex pRetinol™ je založený na aktívnych ingredienciach unikátnej protivráskovej riasy z Mŕtveho mora Dulaliella Salina s vysokým obsahom prírodného Betakaroténu ako prirodzeného zdroja Retinolu. V spojení s patentovanou zložkou Osmoter™ - exkluzívnou silnou zmesou 21 Minerálov z Mŕtveho mora a biotechnologických prísad, viditeľne vyhladzuje pokožku, pôsobí proti vráskam, hĺbkovo hydratuje, vyživuje pokožku a dodává jej hodvábnu hladkosť. Patent je založný na prirodzenej enzymatickej aktivitě kože, ktorá sama produkuje Retinol cielene do jednotlivých buniek podľa ich potrieb bez vedľajších účinkov. Krém je vhodný pre normálnu, suchú a zrelú pleť.

VEGAN ● PARABEN FREE ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Kategória: PLEŤ

Zvoľte variant

Obsah: 50ml
Skladom
€63

Multifunkčný protivráskový a hydratačný denný/nočný krém. Revolučný patentovaný komplex pRetinol™ je založený na aktívnych ingredienciach unikátnej riasy z Mŕtveho mora Dulaliella Salina s vysokým obsahom prírodného Betakaroténu ako prirodzeného zdroja Retinolu.

V spojení s patentovanou zložkou Osmoter™ - exkluzívnou zmesou 21 Minerálov z Mŕtveho mora a biotechnologických prísad, viditeľne vyhladzuje pokožku, pôsobí proti vráskam, hĺbkovo hydratuje, vyživuje pokožku a dodává jej hodvábnu hladkosť. 

 

AHAVA R&D team objavil novú prírodnú formu Retinolu bez vedľajších účinkov.  

 • Patent je založený na prirodzenej enzymatickej aktivite kože, ktorá sama produkuje Retinol cielene do jednotlivých buniek podľa ich potreby.
 • AHAVA pRetinol™- patentovaný komplex je formulovaný tak, aby fungoval ako bezpečný prírodný Retinol bez efektu začervenania pleti pre redukciu vrások a hladší povrch pokožky. 
 • Iba týmto spôsobom - Retinol sa vyrába v koži, na mieste presne podľa potreb a požiadaviek pokožky, bez toho, aby nútil pokožku prispôsobiť sa molekule Retinolu - teda bez bežných vedľajších účinkov. 

 

Multifunkčný pRetinol™ denný/nočný krém proti vráskam pre normálnu, suchú a zrelú pleť

 • bezpečný a účinný protivráskový krém s obsahom prírodného Retinolu bez vedľajších účinkov 
 • okamžite hĺbkovo hydratuje, vyživuje, dodáva vitalitu, hebkosť, novú energiu, jas a žiarivosť
 • spevňuje tvárové kontúry vďaka aktivácii Elastínu a cielene vypĺňa vrásky 
 • 24\7 multifunkčné použitie - denný/nočný krém 
 • patentovaný komplex pRetinol™ je založený na prirodzenej tvorbe Retinolu vďaka aktívnym ingredienciam riasy z Mŕtveho mora s vysokým obsahom Betakaroténu, patentovanej zložky Osmoter™ s obsahom 21 Minerálov z Mŕtveho mora a biotechnologických prísad 
 • obsahuje silnú koncentráciu Minerálov z Mŕtveho mora v patentovanej zložke Osmoter™, která funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na jej povrch
 • obsahuje Stratyxil™ - posilňuje bariérovú funkciu pokožky, chráni pleť pred oxidačným stresom a predchádza starnutiu pokožky 
 • obsahuje Gatuline® - viditeľne vyhladzuje pokožku a redukuje hlboké vrásky 
 • obsahuje Lipigenine™ - extrakt z Ľanového semienka - pôsobí hydratačne a výživne, zabraňuje dehydratácii pokožky, začervenaniu a zlepšuje jej štruktúru
 • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku
 • krém je vhodný pre normálnu, suchú a zrelú pleť

 

pRetinol mask SK                           retinol krem 9

 

POUŽITIE

Aplikujte na čistú pleť ráno a/alebo večer.  

 

 retinol krem 6         retinol krem 7 568         retinol 2         retinol komplet 568  

 

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒