Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Safe pRetinol™ Protivráskový a hydratačný multifunkčný krém 50ml

8 hodnotení

AKCIA - NOVÁ CENA BALENIA 50ml BEZ KRABIČKY

Safe pRetinol™ 24/7 Cream 50ml

Multifunkčný protivráskový a hydratačný denný/nočný krém. Revolučný patentovaný komplex pRetinol™ je založený na aktívnych ingredienciach unikátnej riasy z Mŕtveho mora Dulaliella Salina s vysokým obsahom prírodného Betakaroténu ako prirodzeného zdroja Retinolu. V spojení s patentovanou zložkou Osmoter™ - exkluzívnou zmesou Minerálov z Mŕtveho mora a biotechnologických prísad, viditeľne vyhladzuje pokožku, pôsobí proti vráskam, hĺbkovo hydratuje, vyživuje pokožku a dodává jej hodvábnu hladkosť. Patent je založný na prirodzenej enzymatickej aktivitě kože, ktorá sama produkuje Retinol cielene do jednotlivých buniek podľa ich potrieb bez vedľajších účinkov. 

VEGAN ● PARABEN FREE ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Kategória: PLEŤ

Zvoľte variant

Obsah: 50ml
Skladom
€61
Obsah: 50ml bez krabičky
Skladom
€50

Multifunkčný protivráskový a hydratačný denný/nočný krém. Revolučný patentovaný komplex pRetinol™ je založený na aktívnych ingredienciach unikátnej riasy z Mŕtveho mora Dulaliella Salina s vysokým obsahom prírodného Betakaroténu ako prirodzeného zdroja Retinolu.

V spojení s patentovanou zložkou Osmoter™ - exkluzívnou zmesou Minerálov z Mŕtveho mora a biotechnologických prísad, viditeľne vyhladzuje pokožku, pôsobí proti vráskam, hĺbkovo hydratuje, vyživuje pokožku a dodává jej hodvábnu hladkosť. Patent je založný na prirodzenej enzymatickej aktivitě kože, ktorá sama produkuje Retinol cielene do jednotlivých buniek podľa ich potrieb bez vedľajších účinkov. 

 

AHAVA R&D team objavil novú prírodnú formu Retinolu bez vedľajších účinkov.  

 • Patent je založený na prirodzenej enzymatickej aktivite kože, ktorá sama produkuje Retinol cielene do jednotlivých buniek podľa ich potreby.
 • AHAVA pRetinol™- patentovaný komplex je formulovaný tak, aby fungoval ako bezpečný prírodný Retinol pre redukciu vrások a hladší povrch pokožky. 
 • Iba týmto spôsobom - Retinol sa vyrába v koži, na mieste presne podľa potreb a požiadaviek pokožky, bez toho, aby nútil pokožku prispôsobiť sa molekule Retinolu - teda bez bežných vedľajších účinkov. 

 

Multifunkčný pRetinol™ denný/nožný krém proti vráskam:

 • bezpečný a účinný krém proti vráskam s obsahom bezpečného Retinolu bez vedľajších účinkov 
 • hĺbková hydratácia a výživa 
 • 24\7 multifunkčné použitie - denný/nočný krém 
 • patentovaný komplex pRetinol™ je založený na prirodzenej tvorbe Retinolu vďaka aktívnym ingredienciam riasy z Mŕtveho mora s vysokým obsahom Betakaroténu, patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora a biotechnologických prísad 
 • obsahuje Stratyxil™ - posilňuje bariérovú funkciu pokožky 
 • obsahuje Gatuline® - viditeľne vyhladzuje pokožku a redukuje hlboké vrásky 
 • obsahuje Lipigenine™ - extrakt z Ľanového semienka - pôsobí hydratačne a výživne, zabraňuje dehydratácii pokožky, jej precitlivenosti a zlepšuje jej štruktúru
 • krém je vhodný pre pleť od 25rokov

 

pRetinol mask SK                                                          retinol krem 6

 

POUŽITIE

Aplikujte krém na čistú pleť ráno a večer.  

 

Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒