Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Safe pRetinol™ Protivráskové a hydratačné sérum 30ml

10 hodnotení
€57
Skladom

Safe pRetinol™ Serum 30ml 

Jemné pleťové sérum s praktickou pumpičkou na viditeľné vyhladenie vrások s jedinečným patentovaným komplexom pRetinol™, exkluzívnou silnou zmesou 21 Minerálov z Mŕtveho mora v patentovanej zložke Osmoter™, ktoré preukázateľne zvyšujú hydratáciu pokožky a vyhladzujú vrásky. Obsahuje výťažky z jedinečnej riasy z Mŕtveho mora s protivráskovým účinkom Dunaliella Salina a biotechnologické zložky, ktoré viditeľne vyhladzujú pleť, zlepšujú žiarivosť, tón a jej textúru. Komplex aktívnych prírodných ingrediencií funguje ako bezpečný Retinol bez efektu začervenaní pleti, prirodzene pôsobí na pokožku pre redukciu hlbokých vrások a docielenie hladkej pleti. Sérum je vhodné pre normálnu, suchú a zrelú pleť.

VEGAN ● PARABEN FREE ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

 

Kategória: PLEŤ

Jemné pleťové sérum proti vráskam s jedinečným patentovaným komplexom pRetinol™, exkluzívnou silnou zmesou 21 Minerálov z Mŕtveho mora v patentovanej zložke Osmoter™, ktoré preukázateľne zvyšujú hydratáciu pokožky a vyhladzujú ju. Obsahuje výťažky z jedinečnej riasy z Mŕtveho mora s protivráskovým účinkom Dunaliella Salina a biotechnologické zložky, ktoré viditeľne vyhladzujú pleť, zlepšujú žiarivosť, tón a jej textúru. Komplex aktívnych ingrediencií funguje ako bezpečný Retinol bez efektu začervenení pleti prirodzene pôsobiaci na pokožku pre redukciu hlbokých vrások a docielenie hladkej pleti. Sérum je vhodné pre normálnu, suchú a zrelú pleť.

 

AHAVA R&D team objavil novú prírodnú formu Retinolu bez vedľajších účinkov.  

 • Patent je založený na prirodzenej enzymatickej aktivite kože, ktorá sama produkuje Retinol cielene do jednotlivých buniek podľa ich potreby.
 • AHAVA pRetinol™- patentovaný komplex je formulovaný tak, aby fungoval ako bezpečný prírodný Retinol pre redukciu vrások a hladší povrch pokožky. 
 • Iba týmto spôsobom - Retinol sa vyrába v koži, na mieste presne podľa potreb a požiadaviek pokožky, bez toho, aby nútil pokožku prispôsobiť sa molekule Retinolu - teda bez bežných vedľajších účinkov. 

 

Protivráskové a hydratačné sérum s prírodným Retinolom pre normálnu, suchú a zrelú pleť

 • bezpečné a účinné protivráskové sérum s obsahom prírodného Retinolu bez vedľajších účinkov 
 • okamžite hĺbkovo hydratuje, vyživuje, dodáva vitalitu, hebkosť, novú energiu a žiarivosť
 • spevňuje tvárové kontúry vďaka aktivácii Elastínu a cielene vypĺňa vrásky 
 • patentovaný komplex pRetinol™ je založený na prirodzenej tvorbe Retinolu vďaka aktívnym ingredienciam riasy z Mŕtveho mora s vysokým obsahom Betakaroténu, patentovanej zložke Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora a biotechlogickým prísadám
 • obsahuje silnú koncentráciu Minerálov z Mŕtveho mora v patentovanej zložke Osmoter™, která funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na jej povrch
 • obsahuje Gatuline® - viditeľne vyhladzuje pokožku a redukuje hlboké vrásky
 • obsahuje 3D™ Complex - patentovaná kombinácia Minerálov z Mŕtveho mora, výťažkov z datlí a morskej riasy z Mŕtveho mora Dunaliella Algae, ktorý posilňuje pokožku proti voľným radikálom a vyhladzuje vrásky
 • obsahuje Olej z ryžových otrúb - jedná sa o prírodnú hydratačnú zložku, ktorá pôsobí aktívne proti vráskam a dodává pokožke hĺbkovú výživu 
 • jednoduché dávkovanie vďaka praktickej pumpičke
 • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku
 • sérum je vhodné pre normálnu, suchú a zrelú pleť

 

pRetinol mask SK                 retinol serum 17                                

 

POUŽITIE

Aplikujte 2-3 pumpičky na čistú pleť ako prvý krok vašej dennej a nočnej starostlivosti. 

 

retinol serum 3        retinol serum 9 568        retinol serum 10 612        retinol komplet 568

 

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒