Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Mineral Radiance Nočný antistresový krém 50ml

9 hodnotení
€38
Skladom

Overnight De-Stressing Cream 50ml

Unikátny upokojujúci nočný krém na rozjasnenie pleti obohatený o silnú zmes prírodných Minerálov z Mŕtveho mora. Podporuje detoxikáciu pokožky v nočných hodinách a zamedzuje predčasnému starnutiu pleti. Krém bojuje s dopadmi znečisteného prostredia na pleť, obnovuje ju, regeneruje a chráni ju pred enviromentálnymi stresormi. Krém dodáva počas noci pokožke potrebnú energiu a tá je od rána rozjasnená a žiarivá. Krém je vhodný pre všetky typy pleti, predovšetkým pre ľudí žijúcich vo veľkých mestách a znečistenom prostredí.

VeganParaben freeLike all AHAVA products have always been

 

Kategória: PLEŤ

Unikátny upokojujúci nočný krém na rozjasnenie pleti obohatený o silnú zmes Minerálov z Mŕtveho mora. Podporuje detoxikáciu pokožky v nočných hodinách a zamedzuje predčasnému starnutiu pleti. Krém bojuje s dopadmi znečisteného prostredia na pleť, obnovuje ju, regeneruje a chráni ju pred enviromentálnymi stresormi. Krém dodáva počas noci pokožke potrebnú energiu a tá je od rána rozjasnená a žiarivá.

 

Mineral Radiance nočný antistresový krém na rozjasnenie pleti pre všetky typy pleti

 • upokojujúci nočný krém na rozjasnenie pleti pre všetkých z mestského a znečisteného prostredia
 • obsahuje silnú koncentráciu Minerálov z Mŕtveho mora, které fungujú ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky
 • podporuje detoxikáciu pokožky a chráni ju pred enviromentálnymi stresormi
 • zamedzuje predčasnému starnutiu pleti
 • obsahuje patentovaný komplex PolluStop ™ a OsmoGuard™ - vytvárajú na pokožke polysacharidovú matricu, ktorá pôsobí ako priedušný štít na povrchu pokožky a chráni ju pred kožným stresorom a vonkajšiemu znečisteniu
 • obsahuje Panthenol - zadržuje v pleti vlhkosť a podporuje tak zdravý, žiarivý a hydratovaný vzhľad pokožky 
 • neutralizuje dráždivé enviromentálne látky, zabraňuje ich prenikaniu do pleti a bráni predčasnému starnutiu pokožky
 • dodáva pokožke počas noci potrebnú energiu - pokožka je od rána rozjasnená a žiarivá
 • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, gél je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku
 • krém je vhodný pre všetky typy pleti, predovšetkým pre ľudí žijúcich vo veľkých mestách a znečistenom prostredí

 

POUŽITIE

Aplikujte každý večer na vyčistenú tvár a krk.

 

 

Min Rad Night Cream 50ml LS1 1500x1500       Min Rad Night Cream 50ml 697045155323       radiance noc 600 600       radiance linie 2 512 512

 

MINERAL RADIANCE

Produkty tejto pleťovej rady sú určené predovšetkým tým, ktorí žijú v mestách a ich pleť je vystavovaná znečistenému prostrediu a slnečnému žiareniu, pokožka je mdlá, dehydratovaná a nevyživená. Táto pleť potrebuje doplniť energiu, rozžiariť a zároveň vyžaduje vyššiu ochranu. Spojením patentovaných zložiek plných minerálov z Mŕtveho mora - Osmoter™, OsmoGuard™ a PolluStop™ , vznikla rada Mineral Radiance, ktorá dodáva pleti energiu, rozžiarenie a ochranu.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒