Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Výživný hydratačný krém pre mužov SPF 15 50ml

13 hodnotení
€23,50
Skladom

Age Control Moisturizing Cream SPF 15  50ml

Hĺbkovo hydratačný a výživný krém pre mužov je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a Botanické výťažky z Ginka, Ženšeňu, Zázvoru a Zeleného čaju. Krém bojuje proti prvým známkam strnutia pleti, regeneruje ju a obnovuje jej reliéf.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

Kategória: MUŽI

Hĺbkovo výživný hydratačný krém pre mužov, ktorý bojuje proti prvým známkam starnutia pleti, regeneruje ju a obnovuje jej reliéf.

Krém obsahuje patentované zložky Osmoter™ (dodáva hydratáciu z Minerálov z Mŕtveho mora), Urban™ Komplex (chráni pleť pred všetkými vonkajšími vplyvmi) a 3D™ Komplex (vyživuje a bojuje proti starnutiu pleti), výťažky z rastlín Ginka, Ženšeňu, Zázvoru a Zeleného čaju, Aloe Vera, Allantoin, Vitamín E, ktoré dodávajú pleti výživu, hĺbkovo ju hydratujú, chránia pred vonkajšími vplyvmi a obnovujú ju.

 

Neobsahuje Parabény  a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

Použitie: Aplikujte dostatočné množstvo na čistú a suchú tvár.

 

 

Rada pre Mužov - MEN

Špeciálne vyvinutá rada len pre Mužov. Je obohatená o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a G-Force zložky - Ginkgo, Ginseng, Green Tea, Ginger – Ginko, Ženšeň, Zelený čaj a Zázvor, ktoré dodávajú mužskej pokožke špeciálnu starostlivosť a výživu. Mužská pokožka má väčšie póry, produkuje viac mazu a má sklon sa viac mastiť. Preto čistenie pleti je u mužskej pokožky najdôležitejším krokom. Zároveň je mužská pokožka pevnejšia a hrubšia než ženská a pomalšie starne.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒