Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Clineral TOPIC Intenzívny telový krém 200ml

10 hodnotení

TOPIC Body Cream 200ml - ATOPICKÁ DERMATITIDA

Intenzívny telový krém špeciálne vyvinutý na Atopickú dermatitidu, je obohatený o prírodné Minerály, Bahno z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Krém poskytuje okamžitú úľavu suchej, podráždenej a citlivej pokožke. Upokojuje svrbenie, začervenanie pleti a zamedzuje praskanie pokožky. Zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú. Telový krém je vhodný na suchú a citlivú pokožku, predovšetkým na Atopickú dermatitidu.

Kategória: DERMO

Zvoľte variant

Obsah: 200ml
Skladom
€17,50

Intenzívny telový krém vhodný na atopickú dermatitidu, je obohatený o Minerály, Bahno z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Krém poskytuje okamžitú úľavu suchej, podráždenej a citlivej pokožke. Upokojuje svrbenie, začervenanie pleti a obmedzuje praskanie pokožky. Zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú.

 

TOPIC Intenzívny telový krém - ATOPICKÁ DERMATITIDA

  • hĺbkovo hydratuje pokožku a upokojuje ju
  • krém je špeciálne vyvinutý na Atopickú dermatitidu
  • obsahuje prírodné Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie pre dokonalú hydratáciu a výživu pokožky
  • obsahuje 1,8% prírodného Bahna z Mŕtveho mora - navracia pleti prirodzenú rovnováhu, regeneruje a detoxikuje ju
  • obsahuje 2,5% extrakt Minerálov z Mŕtveho mora - upokojujú pokožku, hydratujú a regenerujú ju
  • obsahuje Grapefruitový olej - dodáva pokožke hydratáciu, hĺbkovú výživu a prírodnú vôňu
  • obsahuje ABCD Komplex - upokojuje pokožku, hĺbkovo ju hydratujezamedzuje začervenaniu a svrbeniu
  • krém je vhodný na suchú a citlivú pokožku, predovšetkým na Atopickú dermatitidu

 

Neobsahuje Parabény, Minerálne oleje, Syntetické vône a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

POUŽITIE

Aplikujte dostatočné množstvo na čistú pokožku niekoľko krát denne.

Krém je vhodný aj pre novorodencov.

 

CLINERAL 2016 X-ZEM Hand Cream 125ml v 697045003860       CLINERAL 2016 TOPIC Bath oil 697045007486 600       bahno 1       mm 42_1

 

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsled

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA

Bahno z Mŕtveho mora urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

ZLOŽENIE - INGREDIENTS ⇒