Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Clineral SKINPRO Upokojujúci nočný krém 50ml

1 hodnotenie
€22
Skladom

SKINPRO Calming Moisturizing Cream 50ml - INTOLERANTNÁ POKOŽKA

Upokojujúci hydratačný krém špeciálne vyvinutý pre Intolerantnú pokožku, je obohatený o prírodné Minerály, Bahno z Mŕtveho mora, Aloe Vera, Rakytníkový olej a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Krém poskytuje okamžitú úľavu suchej, podráždenej a citlivej pokožke. Zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú. Krém je vhodný pre citlivú pokožku, predovšetkým pre Intolerantnú pleť.

Kategória: DERMO

Upokojujúci pleťový krém vhodný na Intolerantnú pokožku, je obohatený o Minerály, Bahno z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Krém poskytuje okamžitú úľavu suchej, podráždenej a citlivej pokožke. Zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú.

 

SKINPRO Upokojujúci pleťový krém - INTOLERANTNÁ POKOŽKA

  • hĺbkovo hydratuje pokožku a upokojuje ju
  • špeciálne vyvinutý na Intolerantnú pokožku
  • obsahuje prírodné Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie pre dokonalú hydratáciu a výživu pokožky
  • obsahuje 1% prírodného Bahna z Mŕtveho mora - navracia pleti prirodzenú rovnováhu, regeneruje a detoxikuje ju
  • obsahuje 0,2% extrakt Minerálov z Mŕtveho mora - upokojujú pokožku, hydratujú. obnovujú a regenerujú ju
  • obsahuje Rakytníkový olej - zamedzuje začervenaniu a upokojuje pokožku
  • obsahuje Aloe Vera - hydratačný gél má intenzívne hydratačné vlastnosti, upokojuje pokožku a pôsobí protizápalovo 
  • obsahuje ABCD Komplex - upokojuje pokožku, zamedzuje začervenaniu, svrbeniu a podráždeniu
  • krém je vhodný pre citlivú pleť, predovšetkým pre Intolerantnú pokožku

 

Neobsahuje Parabény, Minerálne oleje, Syntetické vône a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

POUŽITIE

Aplikujte dostatočné množstvo na čistú pokožku každý večer alebo ráno. 

 

CLINERAL 2016 SKINPRO Cleansing Gel 600       CLINERAL 2016 SKINPRO Calming Facial Moist 50ml vv 697045010127       bahno 1       DEAD SEA 12345     

 

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom. Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA

Bahno z Mŕtveho mora urýchľuje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

ZLOŽENIE - INGREDIENTS ⇒