Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Clineral SKINPRO Ochranný denný krém SPF50 50ml

3 hodnotenia
€18,50
Skladom

SKINPRO SPF 50 Protective Day Cream 50ml - INTOLERANTNÁ POKOŽKA

Denný krém s ochranným faktorom SPF50 špeciálne vyvinutý pre Intolerantnú pokožku, je obohatený o prírodné Minerály z Mŕtveho mora, Harmančekový extrakt, patentované zložky a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Poskytuje okamžitú úľavu suchej, podráždenej a citlivej pokožke. Krém chráni pokožku pred škodlivými účinkami UVA a UVB žiarenia a starnutím pleti. Zanecháva pokožku vláčnu, jemnú, dokonale chránenú a dobre hydratovanú. Krém je vhodný pre citlivú pokožku, predovšetkým pre Intolerantnú pleť.

Kategória: DERMO

Ochranný denný krém s faktorom SPF 50 vhodný pre Intolerantnú pokožku, je obohatený  o Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Poskytuje okamžitú úľavu suchej, podráždenej a citlivej pokožke.  Zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú.

 

SKINPRO Ochranný denný krém SPF 50 - INTOLERANTNÁ POKOŽKA

  • hĺbkovo hydratuje pokožku a upokojuje ju
  • špeciálne vyvinutý pre Intolerantnú pokožku
  • obsahuje prírodné Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie pre dokonalú hydratáciu a výživu pokožky
  • obsahuje 0,1% extrakt Minerálov z Mŕtveho mora - upokojujú pokožku, hydratujú, obnovujú a regenerujú ju
  • obsahuje koncentrovaný Harmančekový extrakt - upokojuje pokožku
  • obsahuje Fucogel - uzamyká hydratáciu hlboko v pokožke a predchádza jej dehydratácii
  • obsahuje ochranný faktor SPF 50 pre dokonalú ochranu pokožky pred UVA a UVB žiarením - chráni pred starnutím pokožky
  • obsahuje Unimoist™Komplex - hydratuje a zjemňuje pokožku
  • obsahuje ABCD Komplex - upokojuje pokožku, hĺbkovo ju hydratujezamedzuje začervenaniu a svrbeniu
  • krém je vhodný na citlivú pokožku, predovšetkým na Intolerantnú pleť

 

Neobsahuje Parabény, Minerálne oleje, Syntetické vône a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

POUŽITIE

Aplikujte dostatočné množstvo na čistú pokožku každé ráno alebo niekoľkokrát denne pri opalovaní.

 

Clineral 2016 SKINPR Protective Moist SPF50 50ml 1500x15003 600       Clineral 2016 SKINPR Protective Moist SPF50 50ml 1500x15004       bahno 1       mm 42_1

 

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsled

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA

Bahno z Mŕtveho mora urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

ZLOŽENIE - INGREDIENTS ⇒