Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!
AKCIA !

Clineral SKINPRO Jemný čistiaci gél 100ml

1 hodnotenie
€10 €13,50 Zľava 25 %
Skladom

SKINPRO Gentle Cleansing Gel 100ml - INTOLERANTNÁ POKOŽKA

Jemný čistiaci gél špeciálne vyvinutý na Intolerantnú pokožku, je obohatený o prírodné Minerály z Mŕtveho mora, Červenú hlinu a aktívne ingrediencie, ktoré pokožku jemne čistia, dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Gél zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú. Gél je vhodný pre citlivú pokožku, predovšetkým pre Intolerantnú pleť.

Kategória: DERMO

Jemný čistiaci gél vhodný na  Intolerantnú pokožku, je obohatený o Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré pokožku jemne čistia, dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Gél zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú.

 

SKINPRO Jemný čistiaci gél na tvár - INTOLERANTNÁ POKOŽKA

  • hĺbkovo hydratuje pokožku a upokojuje ju
  • špeciálne vyvinutý na Intolerantnú pokožku
  • obsahuje prírodné Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie pre dokonalú hydratáciu a výživu pokožky
  • obsahuje 0,2% extrakt Minerálov z Mŕtveho mora - upokojujú pokožku, hydratujú, obnovujú a regenerujú ju
  • obsahuje prírodný Guarový polysacharid - viaže na seba vodu a vytvára priedušný film na pokožke
  • obsahuje prírodnú Červenú hlinu - jemne čistí pokožku 
  • obsahuje ABCD Komplex - upokojuje pokožku, hĺbkovo ju hydratujezamedzuje začervenaniu a svrbeniu
  • krém je vhodný na citlivú pokožku, predovšetkým na Intolerantnú pleť

 

Neobsahuje Parabény, Minerálne oleje, Syntetické vône a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

POUŽITIE

Aplikujte dostatočné množstvo gélu na vlhké ruky, napeňte a naneste na tvár.

Nechajte krátko pôsobiť a pak zmyte teplou vodou.

Vyhnite sa kontaktu s očami. 

 

CLINERAL 2016 SKINPRO Cleansing Gel 600       CLINERAL 2016 SKINPRO Calming Facial Moist 50ml vv 697045010127       bahno 1       mm 42_1

 

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsled

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA

Bahno z Mŕtveho mora urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

 

ZLOŽENIE - INGREDIENTS ⇒