Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Nepeniaci holiaci krém pre mužov 100ml

1 hodnotenie
€0,01
Skladom

ZADARMO 1ks k objednávke nad 120,-EUR

Mineral Foam-Free Shaving Cream for Men 100ml

Nepeniaci krém na holenie pre mužov je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a Botanické výťažky z Ginka, Ženšeňu, Zázvoru a Zeleného čaju pre dokonalé oholenie Vašej tváre aj tela. Krém zmäkčuje fúzy, zjemňuje pokožku a zanecháva ju hebkú, sviežu a hydratovanú. Krém je vhodný pre všetky typy pokožky.

VeganParaben freeLike all AHAVA products have always been

Kategória: DARČEKY

ZADARMO 1ks k objednávke nad 120,-EUR

 

 

Nepeniaci krém na holenie pre mužov je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a Botanické výťažky z Ginka, Ženšeňu, Zázvoru a Zeleného čaju. Krém zmäkčuje fúzy, zjemňuje pokožku a zanecháva ju hebkú. 

 

Prírodný nepeniaci krém na holenie pre mužov s obsahom patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora a výťažkov z rastlín Ginka, Ženšeňu, Zázvoru a Zeleného čaju, Nechtíka lekárskeho, Allantoínu a Panthenolu, zjemňuje, hydratuje a osviežuje pokožku. Tento krém s hodvábnym efektom zmäkčuje a zvláčňuje tvrdé fúzy, zjemňuje pokožku a zanecháva ju zdravšiu a hebkú behom holenia i po ňom.

 

Neobsahuje Parabény, neobsahuje Alkohol a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

Použitie: Aplikujte na vlhkú pokožku, ohoľte sa a pak zmyte tvár vodou.

 

 

Rada pre Mužov - MEN

Špeciálne vyvinutá rada len pre Mužov. Je obohatená o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a G-Force zložky - Ginkgo, Ginseng, Green Tea, Ginger – Ginko, Ženšeň, Zelený čaj a Zázvor, ktoré dodávajú mužskej pokožke špeciálnu starostlivosť a výživu. Mužská pokožka má väčšie póry, produkuje viac mazu a má sklon sa viac mastiť. Preto čistenie pleti je u mužskej pokožky najdôležitejším krokom. Zároveň je mužská pokožka pevnejšia a hrubšia než ženská a pomalšie starne.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

 INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒