Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!
AKCIA !

Clineral D-MEDIC Gélový peeling na nohy 100ml

2 hodnotenia
€9 €12,50 Zľava 28 %
Skladom

D-MEDIC Foot Gel Scrub 100ml - DIABETICKÁ NOHA 

Jemný peeling špeciálne vyvinutý na Diabetickú nohu, obsahuje vysokú koncentráciu prírodných Minerálov z Mŕtveho mora v patentnovanej zložke Osmoter, vzácne oleje, Marhuľové, Olivové granule a aktívne ingrediencie, ktoré jemne odstraňujú odumreté bunky, hĺbkovo hydratujú pokožku a zanechávajú ju jemnú, obnovenú a zregenerovanú. Peeling je vhodný pre suchú pokožku, predovšetkým na Diabetickú nohu.

Kategória: CLINERAL

Jemný peeling vhodný na Diabetickú nohu, obsahuje vysokú koncentráciu Minerálov z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré jemne odstraňujú odumreté bunky, hĺbkovo hydratujú pokožku a zanechávajú ju obnovenú.

 

D-MEDIC Gélový peeling - DIABETICKÁ NOHA

  • hĺbkovo čistí, obnovuje, hydratuje a upokojuje pokožku
  • špeciálne vyvinutý pre pacientov s Diabetickou nohou
  • obsahuje Osmoter™ - vyváženú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
  • obsahuje prírodné Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie pre dokonalú hydratáciu a výživu pokožky
  • obsahuje 60,0% extrakt Minerálov z Mŕtveho mora - upokojujú pokožku a regenerujú ju
  • obsahuje Marhuľové a Olivové granule - prírodný exfoliant, jemne odstraňuje odumreté bunky, obnovuje pokožku a regeneruje ju
  • obsahuje extrakt z riasy Dunaliella Salina - aktívny antioxidant, chrání pokožku a bojuje proti starnutiu pokožky
  • obsahuje Grapefruitový olej - zjemňuje pokožku a vyživuje ju
  • peeling je vhodný pre všetky typy pokožky a predovšetkým pre pacientov s Diabetickou nohou

 

Neobsahuje Parabény, Minerálne oleje, Syntetické vône a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

 

POUŽITIE

Aplikujte dostatočné množstvo na suchú pokožku nôh,  vmasírujte 2 až 3 minúty a pak zmyte teplou vodou.

Pre diabetických pacientov doporučujeme používať 1krát denne.

Nepoužívajte na otvorené vredy! 

 

CLINERAL 2016 D-MEDIC Foot Gel-Scrub 100ml c 697045006106        bahno 1       bahno 5 612       DEAD SEA 12345

 

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom. Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA

Bahno z Mŕtveho mora urýchľuje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

ZLOŽENIE - INGREDIENTS ⇒