Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Dermud Sprchový krém pre suchú a citlivú pokožku 400ml

1 hodnotenie
€26
Skladom

Dermud Replenishing Body Wash 400ml

Upokojujúci sprchový krém s praktickou pumpičkou z rady Dermud je špeciálne vyvinutý pre suchú, šupinatú a citlivú pokožku. Šetrne čistí pokožku, intenzívne ju hydratuje, upokojuje, zmierňuje napätie pokožky a chráni ju pred podráždením. Je obohatený o prírodné Bahno a Minerály z Mŕtveho mora, ktoré preukázateľne zvyšujú vlhkosť pokožky. Obsahuje patentovaný komplex 21 Minerálov z Mŕtveho mora, Aloe Vera, Nechtík lekársky a prírodné ingrediencie, ktoré hĺbkovo hydratujú, regenerujú a obnovujú suchú kožu. Sprchový krém upokojuje svrbenie, minimalizuje začervenanie a poskytuje okamžitú úľavu suchej, podráždenej a popraskanej pokožke. Je vhodný pre suchú pokožku, predovšetkým však na pokožku postihnutú psoriázou, ekzémom a dermatitídou.

VEGAN ● PARABEN FREE ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Sprchový krém s praktickou pumpičkou z rady Dermud je špeciálne vyvinutý pre suchú, šupinatú a citlivú pokožku. Šetrne čistí pokožku, intenzívne ju hydratuje, upokojuje, zmierňuje napätie pokožky a chráni ju pred podráždením. Je obohatený o prírodné Bahno a Minerály z Mŕtveho mora, ktoré preukázateľne zvyšujú vlhkosť pokožky. Obsahuje patentovaný komplex 21 Minerálov z Mŕtveho mora, Aloe Vera, Nechtík lekársky a prírodné ingrediencie, ktoré hĺbkovo hydratujú, regenerujú a obnovujú suchú kožu. Sprchový krém upokojuje svrbenie, minimalizuje začervenanie a poskytuje okamžitú úľavu suchej, podráždenej a popraskanej pokožke. Je vhodný pre suchú pokožku, predovšetkým však na pokožku postihnutú psoriázou, ekzémom a dermatitídou.

 

Dermud sprchový krém pre suchú a citlivú pokožku 

  • poskytuje okamžitú úľavu suchej, podráždenej a popraskanej pokožke
  • upokojuje svrbenie, začervenanie a minimalizuje ďalšie praskanie suchej pokožky
  • zanecháva pokožku vláčnu, jemnú, obnovenú a dobre hydratovanú
  • obsahuje patentovanú zložku Osmoter™-  vyváženú zmes Minerálov z Mŕtveho mora - funguje ako magnet, ktorý priťahuje živiny a vlhkosť z hlbších vrstiev pokožky na povrch
  • je vyrobený patentovanou technológiou Dermud™ - jedná sa o prírodné zpracovanie Bahna z Mŕtveho mora so zachovaním všetkých prírodných látok
  • obsahuje Aloe Vera - hydratačný gél má intenzívne hydratačné vlastnosti, upokojuje pokožku a pôsobí protizápalovo 
  • obsahuje Nechtík lekársky - upokojuje podráždenú pokožku a chráni ju pred vonkajším stresom, obnovuje tvorbu kolagénu, má antibakteriálne účinky a regeneruje pokožku
  • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku
  • je vhodný pre všetky typy pokožky, predovšetkým pre suchú, popraskanú pokožku, na psoriázu, dermatitídu a ekzém

 

 D telo SK                                                        dermud wash new

 

POUŽITIE

Naneste na mokrú pokožku a jemne masírujte. Po umytí dôkladne opláchnite.

 

dermud wash 2024 1004      Dermud Intensive Foot Cream 100ml 1500x150055      Dermud Nourishing Body Cream 200ml LS1 1500x1500       Dermud Intensive Foot Cream 100ml 1500x150053

 

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA

Ak Vás trápi psoriáza, rôzne druhy ekzémov, akné, začervenalá, šupinatá alebo stvrdnutá pokožka, tak táto rada je určená práve pre Vás. AHAVA Vám prináša patentovanú technológiu Dermud™ spracovanie unikátneho prírodného bohatstva Mŕtveho mora – Minerálneho Bahna a patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov, ktorá zadržuje hydratáciu hlboko v pokožke.

Bahno z Mŕtveho mora urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

ZLOŽENIE - INGREDIENTS ⇒