AKCIA - K OBJEDNÁVKE NAD 70EUR 1 VÝROBOK ZA 3,50EUR ZADARMO

AHAVA Extreme očný spevňujúci krém 15ml

Neohodnotené
€37,90
Skladom

EXTREME Eye Firming Cream 15ml

Očný spevňujúci a protivráskový krém je spojením Minerálov z Mŕtveho mora (Najnižší bod na Zemi) a botanických výťažkov rastlín z Himalájov (Najvyšší bod na Zemi), ktorý efektívne redukuje vrásky a výrazne spevňuje citlivú pleť okolo očí.

 

Kategória: TVÁR

Exkluzívny očný protivráskový krém obsahuje patentované zložky Osmoter™ a Extreme komplex , Minerály z Mŕtveho mora, Alguard™, Kyselinu Hyalurónovú, Bambucké maslo, extrakt ďatlovníku, výťažky z plodov Goji a Mach z vrcholov Himalájov. Tento extrémne účinný očný krém efektívne vyhladzuje pokožku, hydratuje a vyživuje ju, minimalizuje vrásky, zvyšuje elasticitu pleti a prináša jej žiariaci mladistvý vzhľad.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, je bez Parfumácie, krém je alergologicky a oftalmologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

Použitie: Aplikujte ráno a večer v dostatočnom množstve na očné okolie a vmasírujte.

 

EXTREME –TIME TO REVITALIZE

Produkty tejto rady sú určené predovšetkým pre unavenú, mdlú pleť s hlbšími vráskami, bez žiare, je dehydratovaná a bez jasu. Vďaka kombinácii patentovaných zložiek plných minerálov z Mŕtveho mora Osmoter™, komplexu aktívnych zložiek Extreme™ a botanických výťažkov z rastlín z Himalájí, je pleť znovu plná vitality, je hydratovaná, vyživená, spevnená a vrásky sú minimalizované. Produkty z tejto rady sú vhodné pre zrelú pleť.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.