AKCIA - K OBJEDNÁVKE NAD 70EUR 1 VÝROBOK ZA 3,50EUR ZADARMO

AHAVA Crystal Osmoter™X6 Koncentrát na tvár 30ml

Neohodnotené
€46
Skladom

Dead Sea CRYSTAL OSMOTER™ X6 Intense Wrinkle Reduction • Firming • Glow

Šesťnásobná koncentrácia patentovanej kombinácie Minerálov Osmoter™  z Mŕtveho mora je skutočnou energetickou a hydratačnou bombou pre bunky zrelej a mdlej pleti. Pleť zostáva pevná, rozjasnená a hlboké vrásky sú minimalizované.

Kategória: TVÁR

SuperSérum Osmoter Crystal X6 s 6ti násobnou koncentráciou patentovanej zložky Osmoter. Prelomové spojenie vzácnych olejov ako napr. Olej z Ľubovníka, Jojobový olej, Rakytníkový, Makadamiový a  Borákový olej a Minerálov z Mŕtveho mora, zabezpečujú dokonalú výživu, obnovu pleti, hydratáciu, vyhladenie a jej regeneráciu. Napravuje viditeľné známky pokročilého starnutia pleti. Linky a vrásky sú výrazne redukované, vlhkosť, pružnosť a pevnosť sú viditelne obnovené.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testovaný a schválený i pre citlivú pokožku.

Použitie: Aplikujte 3 až 4 kvapky na čistú tvár, pery,krk a dekolt, jemne vmasírujte. Po 30 sekundách aplikujte obľúbený krém.

 

Osmoter™ SuperSérum

Patentovaná zložka Osmoter™ bola povýšená na vyššiu úroveň a v roku 2016 spoločnosť AHAVA vyvinula revolučný, ešte koncentrovanejší exkluzívny Crystal Osmoter X3 a X6, ktorý udržuje maximálnu hydratáciu pokožky uzatvorením vlhkosti v bunkách, detoxikuje ich a dodáva im energiu. Bojuje proti predčasnému starnutiu pleti a viditeľne vyhladzuje pleť.

Osmoter™X3 je trikrát koncentrovanejší a Osmoter™X6 je šesťkrát koncentrovanejší než samotný Osmoter™. Je kľúčový pre medzibunkové funkcie pokožky. Dodáva pokožke viac hydratácie a uzatvára ju v bunkách, dodáva pleti viac jasu a prináša životaschopnosť bunkám pre zvýšenie ich funkcie a udržanie mladistvého vzhľadu pleti.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™ (MPO). Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.