K NÁKUPU NAD 70,-EUR DOPRAVA ZADARMO, K NÁKUPU NAD 80,-EUR DARČEKOVÁ SADA V HODNOTE 10,-EUR ZADARMO, K NÁKUPU NAD 110,-EUR DARČEKOVÁ SADA V HODNOTE 15,-EUR ZADARMO, OBJEDNÁVKY ODOSIELAME DO 24HOD., DOPRAVA OD 1,90EUR.

Mineral Botanic Telové maslo Citrón & Šalvia 350gr

3 hodnotenia
€22
Vypredané

Mineral Botanic Body Butter Lemon Sage 350gr

Hĺbkovo hydratačné a výživné telové maslo Citrón & Šalvia je obohatené o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a Botanické výťažky. Zanecháva pokožku hydratovanú, vyživenú, upokojenú a podporuje jej celkovú regeneráciu.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

Kategória: TELOVÉ OLEJE A MASLA
Položka bola vypredaná…

Hĺbkovo hydratačné a výživné telové maslo Citrón & Šalvia je obohatené o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a Botanické výťažky. Zanecháva pokožku hydratovanú, vyživenú, upokojenú a podporuje jej celkovú regeneráciu.

 

Hĺbkovo výživné, hydratačné a zmäkčujúce telové maslo Mineral Botanic. Obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, Botanické výťažky, Bambucké a Broskyňové maslo, ktoré pleť hĺbkovo vyživujú, hydratujú, upokojujú a zanechávajú pokožku jemnú a obnovenú.

 

Citrón zlepšuje stav pokožky, jej jasnosť  a spolu so Šalviou chráni pokožku proti voľným radikálom, poškodeniu, dodávajú jej hladkosť a podporujú jej celkovú regeneráciu.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

Použitie: Naneste v dostatočnom množstve na čistú pokožku tela a nechajte vsiaknuť

 

  

MINERAL BOTANIC

Táto telová rada je spojením Minerálov z Mŕtveho mora, Botanických výťažkov rastlín a ovocia. Obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a Botanické výťažky z Ibišteku, Lotosu, Gaštanu, Šalvie, Figovníku, Ananásu, Citrónu a Broskyne. Botnické výťažky dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, obnovujú jej metabolické funkcie a zanechávajú pokožku zamatovo hladkú, vyživenú, obnovenú a hydratovanú.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒