Telový krém Leave on Muds pre suchú pokožku 100ml

3 hodnotenia
€13,50
Skladom

Deep Moisture Body Cream Leave on Muds 100ml

Hĺbkovo hydratačný telový krém obohatený o prírodné Bahno a Minerály z Mŕtveho mora. Krém je určený pre veľmi suchú, šupinatú, začervenalú a podráždenú pokožku - psoriáza, ekzémy, dermatitída, apod. 

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

 

Kategória: TELOVÉ MLIEKA

Hĺbkovo hydratačný telový krém pomáha vyhladzovať a ukľudňovať suchú pokožku tela. Vďaka patentovanej technológii „Leave On“ , Bahno z Mŕtveho mora bohaté na Minerály prenikne do Vašej pokožky, ukľudní ju a regeneruje. Prírodné bahno dodá pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu a zanechá ju jemnú, zdravú a obnovenú. Obsahuje Vitamín E, extrakt Aloe Vera, Allantoín a iné prírodné zložky, ktoré napomáhajú k ukľudneniu pokožky a k jej celkovej obnove.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, krém je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

Použitie: Aplikujte niekoľkokrát denne na pokožku tela.

 

Bahno z Mŕtveho mora  - DEAD SEA MUD

 

Ak Vás trápi psoriáza, rôzne druhy ekzémov, akné, začervenalá, šupinatá alebo stvrdnutá pokožka, tak táto rada je určená práve pre Vás. AHAVA Vám prináša patentovanú technológiu Dermud™ - spracovanie unikátneho prírodného bohatstva Mŕtveho mora – Minerálneho Bahna a patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov, ktorá zadržuje hydratáciu hlboko v pokožke a chráni pokožku před poškozením UV žiarenia

Bahno z Mŕtveho mora urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými Minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných Minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.