Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %AKCIE%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU nad 40,-EUR. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Vyživujúca maska na vlasy 250ml

4 hodnotenia
€20,90
Momentálne nedostupné

Deep Nourishing Hair Mask 250ml

Hĺbkovo vyživujúca a hydratačná maska na vlasy je obohatená o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, vyživuje vlasy od korienkov až po končeky a chráni ich pred poškodením vonkajšími vplyvmi.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

Kategória: TELO
Položka bola vypredaná…

Hĺbkovo vyživujúca a hydratačná maska na vlasy je obohatená o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, vyživuje vlasy od korienkov až po končeky a chráni ich pred poškodením vonkajšími vplyvmi.

 

Krémová hĺbkovo vyživujúca maska, dodáva vlasom extra vlhkosť, vyživuje ich od korienkov až po končeky. Vlasy ostávajú silné, mäkké, zvládnuteľné, s neuveriteľným leskom. Kombináciou patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora, 7mi rastlinných olejov vrátane Argánu, Jojoby, Rakytníku rešetliakového, Tea Tree a listu Rozmarínu, chráni vlasy pred poškodením vonkajšími vplyvmi a zanecháva ich vyživené, hydratované, lesklé a mäkké.

 

Neobsahuje Parabeny a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

Použitie: Aplikujte dostatočné množstvo masky na vlhké vlasy a nechajte pôsobiť minimálne 5 minút – 15 min. Potom dôkladne masku zmyte teplou vodou.

 

 

Voda z Mŕtveho mora - WATER

 

Produkty telovej rady Voda z Mŕtveho mora - WATER sú určené pre všetky typy pleti.

Kombináciou patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora - ako je Magnézium, Draslík, Horčík, Stroncium, Bromid aj., dodávajú pleti maximálnu hĺbkovú hydratáciu, výživu a obnovujú jej reliéf.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒