AKCIA - NOVÉ BALENIE 100ml - KRÉM NA RUKY, SPRCHOVÝ GÉL A TELOVÉ MLIEKO ZA JEDINEČNÚ CENU 7,-EUR IBA TERAZ. OBJEDNÁVKY ODOSIELAME DO 24HOD., DOPRAVA OD 1,90EUR.
NEW

Hydratačné mydlo s Bahnom z Mŕtveho more - edícia Hygiene 100gr

Neohodnotené
€5
Skladom

Hydrating Mud Soap for Natural Hygiene 100gr

Hydratačné čistiace mydlo s Bahnom z Mŕtveho mora hĺbkovo čistí, hydratuje a vyživuje mastnú, začervenalú, podráždenú pokožku (psoriáza, ekzémy, akné, apod.). 

VEGAN ● PARABEN FREE ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN 

 

Kategória: TELO

Hydratačné čistiace mydlo s Bahnom z Mŕtveho mora hĺbkovo čistí, hydratuje a vyživuje mastnú, začervenalú, podráždenú pokožku (psoriáza, ekzémy, akné, apod.). 

  • Hydratačné čistiace mydlo je kombináciou patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora, patentovanej technológie Dermud™- spracovanie minerálneho Bahna z Mŕtveho mora a iných prírodných zložiek.
  • Mydlo čistí, upokojuje, hĺbkovo hydratuje a poskytuje okamžitú úľavu  mastnej, začervenalej, podráždenej pokožke a obnovuje jej prirodzené pH.
  • Zanecháva pokožku čistú, vláčnu, jemnú, dobre hydratovanú. Má antibakteriálne účinky a je vhodné aj na mastnú, aknóznu pleť a iné prejavy pokožky - psoriáza, ekzémy, dermatitídy, apod.
  • Neobsahuje Parabény  a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

POUŽITIE

Aplikujte na vlhkú pokožku, napeňte a potom zmyte teplou vodou.

 

DEAD SEA MUD - BAHNO Z MŔTVEHO MORA

Ak Vás trápi psoriáza, rôzne druhy ekzémov, akné, začervenalá, šupinatá alebo stvrdnutá pokožka, tak táto rada je určená práve pre Vás. AHAVA Vám prináša patentovanú technológiu Dermud™ spracovanie unikátneho prírodného bohatstva Mŕtveho mora – Minerálneho Bahna a patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov, ktorá zadržuje hydratáciu hlboko v pokožke.

Bahno z Mŕtveho mora urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™ (MPO). Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒