K NÁKUPU NAD 70,-EUR DOPRAVA ZADARMO, K NÁKUPU NAD 80,-EUR DARČEKOVÁ SADA V HODNOTE 10,-EUR ZADARMO, K NÁKUPU NAD 110,-EUR DARČEKOVÁ SADA V HODNOTE 15,-EUR ZADARMO, OBJEDNÁVKY ODOSIELAME DO 24HOD., DOPRAVA OD 1,90EUR.
AKCIA !

Sérum Dead Sea Osmoter na telo proti vráskam 100ml

5 hodnotení
€22 €31 Zľava 29 %
Skladom

Dead Sea Osmoter™ Body Concentrate 100 ml

Exkluzívne spevňujúce SuperSérum na telo obsahuje 3násobnú koncentráciu patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora. Telové SuperSérum je skutočnou energetickou a hydratačnou bombou pre bunky pokožky tela.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

Kategória: PRÍPRAVKY NA VRÁSKY

Exkluzívne spevňujúce SuperSérum na telo obsahuje 3násobnú koncentráciu patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora. Telové SuperSérum je skutočnou energetickou a hydratačnou bombou pre bunky pokožky tela. 

Exkluzívne telové SuperSérum obsahuje 3násobnú koncentráciu patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora. SuperSérum je skutočnou energetickou a hydratačnou bombou pre bunky pokožky tela. Sérum je obohatené o exotické oleje ako napr. Argánový, obnovujúce Ovocné kyseliny a hnedú morskú riasu Čepelatku prstnatú. SuperSérum je unikátne nielen nemastnou textúrou, ale aj okamžitým spevňujúcim a tonizačným účinkom.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testované a schválené i pre citlivú pokožku. Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Použitie: Vmasírujte potrebné množstvo do pokožky tela po kúpaní alebo sprchovaní. 

 

Osmoter™ SuperSérum

Patentovaná zložka Osmoter™ bola povýšená na vyššiu úroveň a v roku 2016 spoločnosť AHAVA vyvinula revolučný, ešte koncentrovanejší exkluzívny CrystalOsmoter X3 a X6, ktorý udržuje maximálnu hydratáciu pokožky uzatvorením vlhkosti v bunkách, detoxikuje a dodáva im energiu. Bojuje proti predčasnému starnutiu pleti a viditeľne ju vyhladzuje.

Osmoter™X3 je trikrát koncentrovanejší a Osmoter™X6 je šesťkrát koncentrovanejší než samotný Osmoter™. Je kľúčový pre medzibunkové funkcie pokožky. Dodáva pokožke viac hydratácie a uzatvára ju v bunkách, dodáva jas a prináša životaschopnosť bunkám pre zvýšenie ich funkcie a udržanie mladistvého vzhľadu.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒