Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Extreme očný spevňujúci krém 15ml

5 hodnotení
€37,90
Skladom

EXTREME Eye Firming Cream 15ml

Očný spevňujúci a protivráskový krém je spojením Minerálov z Mŕtveho mora (najnižší bod na Zemi) a botanických výťažkov rastlín z Himaláje (najvyšší bod na Zemi), ktorý efektívne redukuje vrásky a výrazne spevňuje citlivú pleť okolo očí. Obsahuje vysokú koncentráciu Minerálov z Mŕtveho mora, patentované zložky Osmoter™, Alguard™, Kyselinu Hyalurónovú, Bambucké maslo a výťažky z plodov Goji pre dokonalú výživu, hydratáciu, regeneráciu pleti a efektívne vyhladenie vrások očného okolia. Očný krém je vhodný pre všetky typy pleti všetkých vekových kategórií.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

 

Kategória: PRÍPRAVKY NA VRÁSKY

Očný spevňujúci a protivráskový krém je spojením Minerálov z Mŕtveho mora (najnižší bod na Zemi) a botanických výťažkov rastlín z Himaláje (najvyšší bod na Zemi), ktorý efektívne redukuje vrásky a výrazne spevňuje citlivú pleť okolo očí. Obsahuje vysokú koncentráciu Minerálov z Mŕtveho mora, patentované zložky Osmoter™,  Extreme™, Alguard™, Kyselinu Hyalurónovú, Bambucké maslo a výťažky z plodov Goji pre dokonalú výživu, hydratáciu, regeneráciu pleti a efektívne vyhladenie vrások očného okolia. Očný krém je vhodný pre všetky typy pleti všetkých vekových kategórií.

 

Extreme očný spevňujúci a protivráskový krém

  • obsahuje jedinečnú patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora pre dokonalú hydratáciu pleti
  • obsahuje patentovaný komplex Extreme™ a Alguard™ pre maximálnu ochranu, obnovu a regeneráciu pokožky
  • obsahuje výťažky z plodov Goji a Mechu z vrcholov Himaláje, ktoré zabezpečujú odolnost buniek, ich prirodzenú obnovu a regeneráciu
  • obsahuje Kyselinu Hyalurónovú, ktorá zabezpečuje maximálnu hydratáciu pleti zadržiavaním vody v hlbších vrstvách pokožky 
  • obsahuje Bambucké maslo a extrakt z Ďatlovníka pre hĺbkovú výživu a hydratáciu očného okolia
  • viditelne vyhladzuje vrásky, hydratuje a vyživuje očné okolie, zvyšuje elasticitu pleti a prináša jej maldistvý vzhľad
  • minimalizuje otoky pod očami a tmavé kruhy
  • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, je bez Parfumácie
  • krém je alergologicky a oftalmologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku
  • očný krém je vhodný pre všetky typy pleti všetkých vekových kategórií

 

POUŽITIE

Aplikujte ráno a večer v dostatočnom množstve na očné okolie a vmasírujte.

 

EXTREME –TIME TO REVITALIZE

Produkty tejto rady sú určené predovšetkým pre mdlú pleť s hlbokými vráskami. Vďaka kombinácii patentovaných zložiek plných minerálov z Mŕtveho mora Osmoter™, komplexu aktívnych zložiek Extreme™ a botanických výťažkov z rastlín z Himaláje, je pleť znovu plná vitality, hydratovaná, vyživená, spevnená a vrásky sú minimalizované. Produkty z tejto rady sú určené pre zrelú pleť.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒