Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %AKCIE%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU nad 40,-EUR. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Age Control Krém na ruky proti pigmentovým škvrnám SPF 15 75ml

3 hodnotenia
€19,50
Momentálne nedostupné

Age Perfecting Hand Cream Broad Spectrum SPF 15 75ml

Krém na ruky pomáha znížiť výskyt pigmentových a tmavých škvŕn, zjednocuje tón pleti, vyhladzuje, hydratuje a chráni ruky pred príznakmi starnutia.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

 

Kategória: PRÍPRAVKY NA ŠKVRNY A KRUHY
Položka bola vypredaná…

Krém na ruky pomáha znížiť výskyt pigmentových a tmavých škvŕn, zjednocuje tón pleti, vyhldzuje, hydratuje a chráni ruky pred príznakmi starnutia.Obsahuje patentované zložky Osmoter™, VF™ a 3D™ Komplex, rozjasňujúci Accelerator pre spomalenie tvorby tmavých škvŕn a UrbanComplex™ - exkluzívnu zmes Minerálov z Mŕtveho mora a vzácnych výťažkov z rastlín, ktoré v kombinácii s faktorom SPF 15 poskytujú pokožke vynikajúcu ochranu proti škodlivému UV žiareniu a vplyvom životného prostredia.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, krém je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

Použitie: Vmasírujte dostatočné množstvo krému niekoľko krát denne.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™ (MPO). Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒