AKCIA - K OBJEDNÁVKE NAD 100,-EUR DARČEKOVÁ SADA V HODNOTE 12,-EUR ZADARMO, K OBJEDNÁVKE NAD 70,-EUR DOPRAVA ZADARMO.PLATBA ONLINE. OBJEDNÁVKY ODOSIELAME DO 24HOD. POŠTOVNÉ OD 1,90EUR
6 hodnotení

Sérum Osmoter Očný koncentrát proti vráskam

Dead Sea Osmoter™ Eye Concentrate 15ml Youth and Cellular Energizing Serum

Exkluzívne očné SuperSérum zmenšuje opuchy, hĺbkovo vyživuje a hydratuje citlivú pokožku očného okolia. Bojuje proti tmavým kruhom pod očami a vráskam pomocou trojnásobnej koncentrácie patentovanej zložky Osmoter plnej Minerálov z Mŕtveho mora a Roll-on aplikátora.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

€33
Kategória: PLEŤOVÉ SÉRA
Obsah: 15ml
Skladom
€33

Exkluzívne očné SuperSérum zmenšuje opuchy, hĺbkovo vyživuje a hydratuje citlivú pokožku očného okolia. Bojuje proti tmavým kruhom pod očami a vráskam pomocou trojnásobnej koncentrácie patentovanej zložky Osmoter plnej Minerálov z Mŕtveho mora..

Exkluzívne Očné SuperSérum obsahuje trojnásobnú koncentráciu patentovanej zložky Osmoter™ plnej Minerálov z Mŕtveho mora. Toto nemastné SuperSérum je skutočnou energetickou a hydratačnou bombou pre bunky pokožky citlivého očného okolia. Minimalizuje opuchy a tmavé kruhy okolo očí pomocou výťažkov z Albízie – Perského hodvábu, Kofeínu , Aloe Vera a iných prírodných zložiek.

Bojuje proti vráskam, dehydratácii a strate pružnosti. Zvyšuje jas pokožky a jej rozžiarenie vďaka výťažkom zo Strelície Nikolai. Výťažky z Uhorky pleť upokojujú a zjemňujú, Lecitín zabraňuje vysušovaniu a Vilín napomáha spevneniu pokožky. SuperSérum napravuje viditeľné známky pokročilého starnutia pleti. Linky a vrásky sú výrazne redukované, vlhkosť, pružnosť a pevnosť sú viditelne obnovené.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testovaný a schválený i pre citlivú pokožku.

Použitie: Aplikujte SuperSérum pomocou Roll-on aplikátora na čistú pleť na každé očné okolie.

 

Osmoter™ SuperSérum

Patentovaná zložka Osmoter™ bola povýšená na vyššiu úroveň a v roku 2016 spoločnosť AHAVA vyvinula revolučný, ešte koncentrovanejší exkluzívny Crystal Osmoter X3 a X6, ktorý udržuje maximálnu hydratáciu pokožky uzatvorením vlhkosti v bunkách, detoxikuje a dodáva im energiu. Bojuje proti predčasnému starnutiu pleti a viditeľne vyhladzuje pleť.

Osmoter™X3 je trikrát koncentrovanejší a Osmoter™X6 je šesťkrát koncentrovanejší než samotný Osmoter™. Je kľúčový pre medzibunkové funkcie pokožky. Dodáva pokožke viac hydratácie a uzatvára ju v bunkách, dodáva jas a prináša životaschopnosť bunkám pre zvýšenie ich funkcie a udržanie mladistvého vzhľadu.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒