Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

PRÍRODNÝ BOTOX Enzymatický peeling na tvár 100ml

6 hodnotení
€47
Skladom

Apple of Sodom Enzyme peel off 100ml

Luxusný obnovujúci peeling na tvár s obsahom ovocných enzymov z  ananásu, papáje, tekvice a granátového jabĺčka, v spojení s patentovaným komplexom Apple of Sodom dokonale hĺbkovo čistí, rozjasňuje unavenú pokožku, napráva nedokonalosti pleti, obnovuje prirodzený tón, regeneruje, vyhladzuje vrásky a zjemňuje povrch pokožky. Zmenšuje póry, zmierňuje suchosť pokožky a minimalizuje starecké škvrny. Peeling je vhodný aj pre citlivú pokožku.

VEGAN ● PARABEN FREE ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Kategória: PLEŤ

Luxusný obnovujúci peeling na tvár s obsahom ovocných enzymov z  ananásu, papáje, tekvice a granátového jabĺčka, v spojení s patentovaným komplexom Apple of Sodom dokonale hĺbkovo čistí, rozjasňuje unavenú pokožku, napráva nedokonalosti pleti, obnovuje prirodzený tón, regeneruje, vyhladzuje vrásky a zjemňuje povrch pokožky.

Zmenšuje póry, zmierňuje suchosť pokožky a minimalizuje starecké škvrny. Peeling je vhodný aj pre citlivú pokožku.

 

Apple of Sodom Enzymatický peeling na tvár:

 •   dokonale jemne čistí, regeneruje a obnovuje pokožku vďaka ovocným enzýmom bez poškodenia hlbších vrstiev pokožky
 •   ideálny pre rozžiarenie pokožky, zlepšuje jej stav, odstraňuje linky a vrásky, minimalizuje začervenanie pokožky 
 •   zmenšuje póry, zmierňuje suchosť pokožky a minimalizuje starecké škvrny
 •   jedinečné spojenie účinkov 21 Minerálov v patentovanej zložke Osmoter™ a výťažkov z rastliny Apple of Sodom z Mŕtveho mora
 •   obsahuje exkluzívny patentovaný Komplex Apple of Sodom, ktorý účinne vyhladzuje a vypĺňa vrásky, čo je vedecky dokázané
 •   obsahuje zmes enzýmov vyskytujúcich sa v ananásovom džúse - pomáha odstraňovat odumreté bunky z povrchu pokožky, nečistoty a uvolňujú upchaté póry. Účinne minimalizuje linky, vrásky a upokojuje pokožku
 •   obsahuje enzým z Papáje - upokojuje podráždenia a začervenanie pokožky, podporuje účinnú exfoliáciu pre revitalizáciu pokožky
 •   obsahuje enzým z Tekvice - urýchluje bunkovú obnovu a poskytuje vynikajúce exfoliačné účinky bez podráždenia pokožky 
 •   obsahuje enzým z Granátového jabĺčka - zvyšuje bunkovú obnovu a šetrne odstraňuje odumreté bunky z povrchu pokožky
 •   obsahuje prírodný Oxid kremičitý - hĺbkovo čistí póry a zanecháva pokožku dokonale čistú a sviežu
 •   je vhodný aj pre citlivú pokožku

botox peel SK_1                              

POUŽITIE

Naneste rovnomernú vrstvu peelingu na čistú pokožku.

Jemne vmasírujte (okrem okolí očí) a nechajte pôsobiť 8-10min.

Potom zmyte vlažnou vodou.

 

APPLE  OF  SODOM – PRÍRODNÝ  BOTOX

AHAVA ako jediná kozmetická firma na svete spojila účinky Minerálov z Mŕtveho mora a botanických výťažkov z rastliny Apple of Sodom pre získanie maximálnych účinkov s výsledkami PRÍRODNÉHO BOTOXU bez použitia injekcií.

AHAVA ako jediná spoločnosť na svete vlastní Patent – Apple of Sodom™ Complex, ktorý vyhladzuje a vypĺňa viditeľné i hlboké vrásky, spevňuje kontúry tváre a dodáva pokožke maximálnu plnosť, hydratáciu a výživu.

Výťažky z rastliny Apple of Sodom sú získavané pomocou inovatívnych a udržiteľných kmeňových buniek. Boli vedecky preukázané účinky redukcie zápalov a podráždenia pleti, vyhladenia a vyplnenia vrások, spojením účinkov Minerálov z Mŕtveho mora a botanických výťažkov z rastliny Apple of Sodom.

Všetky výrobky rady Apple of Sodom obsahujú patentované zložky:

 •   AoS™ Complex – Prírodný BOTOX – vyhladenie a vyplenie vrások
 •   ATPepdite™ + Osmoter™  – spevnenie kontúr tváre, hĺbková hydratácia a výživa

ATPepdite™ zlepšuje metabolizmus buniek, dodáva im energiu, zrýchluje tvorbu Kyseliny Hyalurónovej v pokožke, zvyšuje tvorbu Kolagénu a Elastínu. Obnovuje bunku po bunke, chráni ich pred voľnými radikálmi a vonkajšími vplyvmi, ktoré spôsobujú starnutie pleti. Naplňujú pokožku energiou, vyhladzujú ju a dodávajú jej novú vitalitu.

Produkty Apple of Sodom majú vôňu Cédrového dreva a vodného Melónu s kvetinovými tónmi Frézie, Nektarinky, Jablone a Verbeny.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒