Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Koncentrované protivráskové Lotion Osmoter 50ml

5 hodnotení
€40
Skladom

Osmoter Concentrate Smoothing Lotion 50ml

Hodvábne jemné protivráskové lotion s patentovanou zložkou Dead Sea Osmoter Concentrate™a praktickou pumpičkou, je obohatené o aktívne hydratačné zložky, ktoré poskytujú dokonalú hĺbkovú hydratáciu, výživu a vyhladenie pleti. Pomáha obnoviť žiaru pokožky a vďaka vysokému obsahu prírodných Minerálov z Mŕtveho mora dokonale obnovuje hydratáciu a udržiava mladistvý vzhľad pleti. Obsahuje Kyselinu Hyalurónovú, jedinečnú protivráskovú riasu Dunaliella z Mŕtveho mora a silný antioxidačný komplex pre efektívne vyhladenie vrások, zlepšenie vzhľadu pokožky, zjemnenie jej textúry, zjednotenie tónu pleti a celkovú regeneráciu. Protivráskové Lotion je vhodné pre všetky typy pleti a vekovú skupinu 30+.

VEGAN●PARABEN FREE●LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Kategória: PLEŤ

Hodvábne jemné protivráskové lotion s patentovanou zložkou Dead Sea Osmoter Concentrate™a praktickou pumpičkou, je obohatené o aktívne hydratačné zložky, ktoré poskytujú dokonalú hĺbkovú hydratáciu a výživu vašej pokožke. Pomáha obnoviť žiaru pokožky a vďaka vysokému obsahu Minerálov z Mŕtveho mora dokonale obnovuje hydratáciu a udržiava mladistvý vzhľad pleti. Obsahuje Kyselinu Hyalurónovú, jedinečnú protivráskovú riasu Dunaliella z Mŕtveho mora a silný antioxidačný komplex pre efektívne vyhladenie vrások, zlepšenie vzhľadu pokožky, zjemnenie jej textúry, zjednotenie tónu pleti a celkovú regeneráciu. Protivráskové Lotion je vhodné pre vekovú skupinu 30+.

 

Koncentrované protivráskové Lotion Osmoter pre všetky typy pleti

  • obsahuje pantentovanú zložku Dead Sea Osmoter Concentrate™ X3 - exkluzivnu silnú zmes Minerálov z Mŕtveho mora, ktoré preukázateľne zvyšujú hydratáciu pokožky uzatvorením vlhkosti v bunkách, detoxikuje a dodáva im energiu, bojuje proti predčasnému starnutiu pleti a viditeľne vyhladzuje vrásky
  • zvyšuje žiaru pokožky, rozjasňuje ju, redukuje vrásky a predchádza ich vzniku 
  • zabezpečuje dokonalú výživu, hĺbkovú hydratáciu, obnovu, vyhladenie a regeneráciu pleti
  • obsahuje kyselinu Hyalurónovú - preniká do buniek pod povrchom pokožky a pomáha tak zvyšovať hladinu vlhkosti v pokožke - vyhladzuje jej povrch, pleť je kyprejšia a má mladistvý vzhľad s menším počtom liniek a vrások 
  • obsahuje protivráskovú riasu Dunaliella z Mŕtveho mora - aktívne vyhladzuje povrch kože, regeneruje bunky a dodáva im hĺbkovú výživu
  • obsahuje silný antioxidačný komplex pre zlepšenie vzhľadu pokožky, zjemnenie jej textúry a zachovanie mladistvého vzhľadu 
  • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testované a schválené pre citlivú pokožku
  • lotion je vhodné pre všetky typy pleti a vekovú skupinu 30+
  • je vhodné pre použitie ráno a / alebo večer

 

 osmoter lotion SK                                osmoter lotion 900 600

POUŽITIE

Aplikujte na čistú pleť 1-2 pumpičky krému a krúživými pohybmi vmasírujte.

Používajte každé ráno a/alebo večer.

 

osmoter lotion 22        osmoter lotion 3 610        osmoter lotion 21        osmoter linie 1

 

Dead Sea Osmoter™ Concentrate

Patentovaná zložka Osmoter™ bola povýšená na vyššiu úroveň a v roku 2016 spoločnosť AHAVA vyvinula revolučný, ešte koncentrovanejší exkluzívny Crystal Osmoter X3 a X6, ktorý udržuje maximálnu hydratáciu pokožky uzatvorením vlhkosti v bunkách, detoxikuje a dodáva im energiu. Bojuje proti predčasnému starnutiu pleti a viditeľne vyhladzuje pleť.

Osmoter™X3 je trikrát koncentrovanejší a Osmoter™X6 je šesťkrát koncentrovanejší než samotný Osmoter™. Je kľúčový pre medzibunkové funkcie pokožky. Dodáva pleti viacej hydratácie a uzatvára ju v bunkách, dodáva jas a prináša životaschopnosť bunkám pre zvýšenie ich funkcie a udržanie mladistvého vzhľadu.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒