Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU nad 70,-EUR. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Koncentrované protivráskové Lotion Osmoter 50ml

4 hodnotenia
€40
Skladom

Osmoter Concentrate Smoothing Lotion 50ml

Hodvábne jemné protivráskové lotion s patentovanou zložkou Dead Sea Osmoter Concentrate™, je obohatené o koncentrované hydratačné zložky, ktoré poskytujú dokonalú hydratáciu a výživu vašej pokožke. Pomáha obnoviť žiaru pokožky a vďaka vysokému obsahu Minerálov z Mŕtveho mora dokonale obnovuje hydratáciu a udržiava mladistvý vzhľad pleti. Obsahuje Kyselinu Hyalurónovú, protivráskovú riasu Dunaliella a silný antioxidačný komplex pre zlepšenie vzhľadu pokožky, zjemnenie jej textúry a zachovanie mladistvého vzhľadu. Protivráskové Lotion je vhodné pre vekovú skupinu 30+.

VEGAN ● PARABEN FREE ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Kategória: NEW

Hodvábne jemné protivráskové lotion s patentovanou zložkou Dead Sea Osmoter Concentrate, je obohatené o koncentrované hydratačné zložky, ktoré poskytujú dokonalú hydratáciu a výživu vašej pokožke. Pomáha obnoviť žiaru pokožky a vďaka vysokému obsahu Minerálov z Mŕtveho mora dokonale obnovuje hydratáciu a udržiava mladistvý vzhľad pleti.

 

Koncentrované protivráskové Lotion Osmoter:

  • obsahuje pantentovanú zložku Dead Sea Osmoter Concentrate™ X3 - exkluzivnu zmes Minerálov z Mŕtveho mora, ktoré preukázateľne zvyšujú hydratáciu pokožky
  • zvyšuje žiaru pokožky, rozjasňuje ju, redukuje vrásky a predchádza ich vzniku 
  • udržuje maximálnu hydratáciu pokožky uzamknutím vlhkosti v bunkách, následne ich detoxikuje, obnoví a dodá im energiu
  • zabezpečuje dokonalú výživu, hĺbkovú hydratáciu, obnovu, vyhladenie a regeneráciu pleti
  • obsahuje kyselinu Hyalurónovú, riasu Dunaliella a silný antioxidačný komplex pre zlepšenie vzhľadu pokožky, zjemnenie jej textúry a zachovanie mladistvého vzhľadu 
  • je vhodné pre použitie ráno a / alebo večer

 

 osmoter lotion SK                                osmoter lotion 900 600

   POUŽITIE

Aplikujte na čistú pleť 1-2 pumpičky krému a krúživými pohybmi vmasírujte.

Používajte každé ráno a/alebo večer.

 

Osmoter™ Concentrate

Patentovaná zložka Osmoter™ bola povýšená na vyššiu úroveň a v roku 2016 spoločnosť AHAVA vyvinula revolučný, ešte koncentrovanejší exkluzívny Crystal Osmoter X3 a X6, ktorý udržuje maximálnu hydratáciu pokožky uzatvorením vlhkosti v bunkách, detoxikuje a dodáva im energiu. Bojuje proti predčasnému starnutiu pleti a viditeľne vyhladzuje pleť.

Osmoter™X3 je trikrát koncentrovanejší a Osmoter™X6 je šesťkrát koncentrovanejší než samotný Osmoter™. Je kľúčový pre medzibunkové funkcie pokožky. Dodáva pleti viacej hydratácie a uzatvára ju v bunkách, dodáva jas a prináša životaschopnosť bunkám pre zvýšenie ich funkcie a udržanie mladistvého vzhľadu.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.