AKCIA - K OBJEDNÁVKE NAD 70EUR 1 VÝROBOK ZA 3,60EUR A POŠTOVNÉ ZADARMO AKCIA - K OBJEDNÁVKE NAD 100EUR KOZMETICKÁ TAŠTIČKA A POŠTOVNÉ ZADARMO

Mineral Botanic Krém na ruky Citrón & Šalvia 75ml

1 hodnotenie
€11,90
Skladom

Mineral Botanic Velvet Hand Cream Lemon & Sage 75ml

Hĺbkovo hydratačný a výživný krém na ruky Citrón & Šalvia je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora. Zanecháva pokožku hydratovanú, vyživenú, hladkú, chránenú a podporuje jej celkovú regeneráciu.

Kategória: KRÉMY NA RUKY A NOHY

Hĺbkovo hydratačný a výživný krém na ruky Citrón & Šalvia je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora. Zanecháva pokožku hydratovanú, vyživenú, hladkú, chránenú a podporuje jej celkovú regeneráciu.

 

Hodvábny krém na ruky Mineral Botanic obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, Botanické výťažky, Vilín, Citrón a Šalviu, chráni

pokožku pred klimatickým poškodzovaním a dodáva jej hĺbkovú hydratáciu a výživu. Pokožka je okamžite zjemnená a vyživená bez pocitu zaťaženia.

 

Citrón zlepšuje stav pokožky, jej jasnosť  a spolu so Šalviou chránia pokožku proti voľným radikálom, poškodeniu, dodávajú jej hladkosť a podporujú jej celkovú regeneráciu.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

Použitie: Naneste v dostatočnom množstve na čistú pokožku rúk a nechajte vsiaknuť.

 

 

MINERAL BOTANIC

Táto telová rada je spojením Minerálov z Mŕtveho mora, Botanických výťažkov rastlín a ovocia. Obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a Botanické výťažky z Ibišteku, Lotosu, Gaštanu, Šalvie, Figovníku, Ananásu, Citrónu a Broskyne. Botnické výťažky dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, obnovujú jej metabolické funkcie a zanechávajú pokožku zamatovo hladkú, vyživenú, obnovenú a hydratovanú.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒