K NÁKUPU NAD 100,-EUR KRÉM NA RUKY KAKTUS 100ML V HODNOTE 12,50EUR ZADARMO, K NÁKUPU EXTREME LIFTING MASK 75ML 1KS AGE DENNÝ KRÉM 15ML ZADARMO A NAD 70,-EUR DOPRAVA ZADARMO.NOVÉ-PLATBA ONLINE.

Mineral Botanic Krém na ruky Citrón & Šalvia 100ml

3 hodnotenia
€11,90
Vypredané

Mineral Botanic Velvet Hand Cream Lemon & Sage 100ml 

Hĺbkovo hydratačný a výživný krém na ruky Citrón & Šalvia je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora. Zanecháva pokožku hydratovanú, vyživenú, hladkú, chránenú a podporuje jej celkovú regeneráciu.

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

Kategória: KRÉMY NA RUKY A NOHY
Položka bola vypredaná…

Hĺbkovo hydratačný a výživný krém na ruky Citrón & Šalvia je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora. Zanecháva pokožku hydratovanú, vyživenú, hladkú, chránenú a podporuje jej celkovú regeneráciu.

 

Hodvábny krém na ruky Mineral Botanic obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, Botanické výťažky, Vilín, Citrón a Šalviu, chráni

pokožku pred klimatickým poškodzovaním a dodáva jej hĺbkovú hydratáciu a výživu. Pokožka je okamžite zjemnená a vyživená bez pocitu zaťaženia.

 

Citrón zlepšuje stav pokožky, jej jasnosť  a spolu so Šalviou chránia pokožku proti voľným radikálom, poškodeniu, dodávajú jej hladkosť a podporujú jej celkovú regeneráciu.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

 

Použitie: Naneste v dostatočnom množstve na čistú pokožku rúk a nechajte vsiaknuť.

 

 

MINERAL BOTANIC

Táto telová rada je spojením Minerálov z Mŕtveho mora, Botanických výťažkov rastlín a ovocia. Obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a Botanické výťažky z Ibišteku, Lotosu, Gaštanu, Šalvie, Figovníku, Ananásu, Citrónu a Broskyne. Botnické výťažky dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, obnovujú jej metabolické funkcie a zanechávajú pokožku zamatovo hladkú, vyživenú, obnovenú a hydratovanú.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒