K NÁKUPU NAD 70,-EUR DOPRAVA ZADARMO, K NÁKUPU NAD 80,-EUR DARČEKOVÁ SADA V HODNOTE 10,-EUR ZADARMO, K NÁKUPU NAD 110,-EUR DARČEKOVÁ SADA V HODNOTE 15,-EUR ZADARMO, OBJEDNÁVKY ODOSIELAME DO 24HOD., DOPRAVA OD 1,90EUR.

Krém na ruky Leave on Muds pre suchú pokožku 100ml

4 hodnotenia
€13,50
Vypredané

Deep Moisture Hand Cream Leave on Muds 100ml

Hĺbkovo hydratačný krém na ruky obohatený o prírodné Bahno a Minerály z Mŕtveho mora. Krém je určený pre veľmi suchú, šupinatú, začervenalú a podráždenú pokožku - psoriáza, ekzémy, dermatitída, apod. 

Vegan Paraben free Like all AHAVA products have always been

 

Kategória: KRÉMY NA RUKY A NOHY
Položka bola vypredaná…

Hĺbkovo hydratačný krém na ruky pomáha ukľudňovať suchú pokožku a navracia jej prirodzenú rovnovahu. Vďaka patentovanej technológii „Leave On“ preniká prírodné Bahno z Mŕtveho mora bohaté na Minerály hlboko do Vašej pokožky, ukľudní ju a regeneruje. Prírodné bahno dodá pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu a zanechá ju jemnú, zdravú a obnovenú. Obsahuje Jojobový a Slnečnicový olej, patentovanú zložku Osmoter plnú Minerálov z Mŕtveho mora, prírodné Bahno z Mŕtveho mora a iné prírodné zložky, ktoré napomáhajú k ukľudneniu pokožky, hĺbkovo ju hydratujú, vyživujú, chránia pred všetkými vonkajšími vplyvmi a obnovujú jej celkovú prirodzenú rovnováhu.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, krém je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

Použitie: Aplikujte niekoľkokrát denne na pokožku rúk.

 

Bahno z Mŕtveho mora  - DEAD SEA MUD

 

Ak Vás trápi psoriáza, rôzne druhy ekzémov, akné, začervenalá, šupinatá alebo stvrdnutá pokožka, tak táto rada je určená práve pre Vás. AHAVA Vám prináša patentovanú technológiu Dermud™ - spracovanie unikátneho prírodného bohatstva Mŕtveho mora – Minerálneho Bahna a patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov, ktorá zadržuje hydratáciu hlboko v pokožke a chráni pokožku před poškozením UV žiarenia

Bahno z Mŕtveho mora urýchluje metabolické funkcie a tvorbu nových buniek, pričom vyživuje pleť životne dôležitými Minerálmi. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrácia, vzácna kvalita prírodných Minerálov a ďalších látok, najmä Horčíku, Vápniku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.